MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
BOSE F1 Głośnik niskotonowy | Autoryzowany Dealer

BOSE F1 Głośnik niskotonowy | Autoryzowany Dealer

ID produktu 7601
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Professional®
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 3999 zł
5100 zł
oblicz rate

Więcej niskich tonów. Mniej zajmowanej przestrzeni.
Głośnik niskotonowy F1 Bose® o mocy 1000 watów oferuje możliwości dużego systemu niskotonowego przy mniejszych wymiarach, ułatwiających przenoszenie i pozwalających zmieścić go w samochodzie. Konstrukcja stojaka F1 Model 812 zestawu głośnikowego o zmiennej dyspersji w układzie array łączy się z obudową głośnika niskotonowego, dzięki czemu stojak zawsze jest na swoim miejscu, a konfiguracja przebiega szybko i wygodnie. Stojak wyposażono również w kanały kablowe umożliwiające uporządkowanie przewodów, dzięki czemu system zyskuje lepszy, profesjonalny wygląd. Ponadto teraz łatwiej przetransportować zestaw do celu. Głośnik niskotonowy F1 jest wyposażony w ergonomiczne uchwyty ułatwiające transport.

1000 watów to moc dźwięku dużego głośnika niskotonowego w znacznie mniejszej i lżejszej konstrukcji, która jest także wygodniejsza w transporcie.
Dwa 10-calowe przetworniki dużego zakresu w niewielkiej i lekkiej obudowie, którą można wygodnie przenosić.
Przełącznik polaryzacji z opcją NORM i REV. Tego typu rozwiązanie pozwala na szybką korektę nakładających się niskich częstotliwości głównego głośnika i głośnika niskotonowego.
Wyjście liniowe może być ustawione jako pełnozakresowe lub górnoprzepustowe, pozwalając na wygodny wybór w zależności od wykorzystywanego głośnika.
Konstrukcja stojaka zestawu F1 Model 812 łączy się z bryłą zestawu niskotonowego. Dzięki temu zestaw można bezpiecznie zamontować na głośniku niskotonowym, a konfiguracja przebiega szybko i łatwo, bez potrzeby korzystania z typowych statywów.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: