MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
BOSE Companion 20 | Autoryzowany Dealer

BOSE Companion 20 | Autoryzowany Dealer

ID produktu 2756
Producent Bose
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki komputerowe
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1199 zł
oblicz rate

Zadzwoń po lepszą cenę! 

 

System głośników multimedialnych Companion® 20

  • Ciesz się pełnym, naturalnym dźwiękiem przed komputerem oraz w całym pokoju dzięki naszemu dwuczęściowemu systemowi
  • Elegancka, zwarta konstrukcja idealnie pasuje do komputera, a przy tym eliminuje konieczność korzystania z dedykowanego modułu basowego
  • Technologia TrueSpace® zapewnia bogaty, naturalny dźwięk płynący z zaledwie dwóch głośników i ożywia muzykę, gry oraz filmy
  • Jedyny w swoim rodzaju pad sterujący pozwala bez trudu dostosowywać głośność, podłączać słuchawki oraz dodatkowe urządzenia audio

Dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20 dźwięk z komputera będzie znacznie lepszy. Nasz najlepszy dwuczęściowy system głośników komputerowych zapewnia pełny, naturalny dźwięk dla słuchacza zarówno znajdującego się przed komputerem, jak i w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Opatentowana technologia i zaawansowany port zapewniają zupełnie nową jakość odtwarzanych utworów muzycznych, filmów i gier. Zaskakuje również niezależna od poziomu głośności niesamowita czystość dźwięku oraz urzekają imponujące niskie tony. Źródłem tych dźwięków są zaledwie dwa głośniki. Nie trzeba przy tym korzystać z modułu basowego. Po szybkim podłączeniu można delektować się materiałami z komputera w doskonałej jakości dźwięku Bose®.

Potężnym dźwiękiem. Z zaledwie dwóch głośników.

Zaawansowany port i imponujące przetworniki są kluczem do odtwarzania dodających głębi niskich tonów w wysokiej jakości. Każdy, kto usłyszy te dźwięki po raz pierwszy, z pewnością zacznie rozglądać się w poszukiwaniu subwoofera, jednak go nie znajdzie. Dźwięk pochodzi z zaledwie dwóch eleganckich głośników.

Unikalna konsola sterująca to idealne połączenie funkcjonalności i formy. Konsola wyposażona jest w pokrętło kontroli głośności, funkcję wyciszania dźwięku jednym dotknięciem przycisku oraz dwa wejścia umożliwiające podłączenie słuchawek i (lub) drugiego źródła dźwięku, np. iPoda lub tabletu.

Rozkoszuj się dźwiękiem, który wypełnia cały pokój — bezpośrednio z komputera — dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20.

Zapytaj o lepszą cenę