MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Acoustic Energy AE100 | Kolumna Podstawkowa | Czarny

Acoustic Energy AE100 | Kolumna Podstawkowa | Czarny

ID produktu 9984
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za para
Dostępność na zamówienie
Cena: 1290 zł
oblicz rate

Kolumna podstawkowa Acoustic Energy AE100

AE100 to kompaktowa kolumna podstawkowa/półkowa, która doskonale odzwierciedla cechy Acoustic Energy.

AE100 został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu wysokiego poziomu ciśnienia akustycznego z bardzo małej obudowy. Uzyskuje się to głównie dzięki zastosowaniu 110-milimetrowego przetwornika średniotonowego zbudowanego wokół systemu długiego wychylenia. Wydajność basu jest wzmocniona przez kanał w kształcie szczeliny, który posiada znaczną powierzchnię przekroju poprzecznego, jednocześnie niwelując problemy z turbulencją powietrza.

25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką wyposażony w firmową technologię Wide Dispersion jest umieszczony w 18-milimetrowej obudowie MDF. Biorąc pod uwagę wzorce projektowe z wielokrotnie nagradzanej serii Reference i wykończone w kolorze satynowej czerni lub winylowego forniru orzechowego, AE100 z pewnością będzie dobrze wyglądać w dowolnym miejscu, zapewniając jednocześnie dźwięk, który przeczy jego kompaktowym rozmiarom.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: