MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Yamaha T-S 500 Tuner

Yamaha T-S 500 Tuner

ID produktu 5986
Producent Yamaha
Kategoria Stereo » Tunery radiowe
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1299 zł
oblicz rate

Yamaha T-S 500

Tuner FM

 

Ten uniwersalny tuner został zaprojektowany specjalnie z myślą o topowych wzmacniaczach i odtwarzaczach hi-fi firmy Yamaha. Jego uniwersalne funkcje sprawiają, że bez problemu T-S500 dopasuje się do systemu, złożonego ze wzmacniaczy oraz odtwarzaczy Yamaha.

Trudno nie zauważyć, że urządzenie idealnie pasuje rozmiarami oraz wzornictwem do obecnej linii wzmacniaczy oraz odtwarzaczy firmy Yamaha. Ale to nie wszystko. Jego wyrafinowany wygląd kryje w sobie najnowsze technologie i funkcjonalną uniwersalność co sprawia, że parametry brzmieniowe oraz użytkowe tego urządzenia są znakomite.
Uwagę zwraca duży, mogący pomieścić 16 znaków w dwóch rzędach, wyświetlacz oraz solidna, aluminiowa obudowa. Jednak nie tylko te cechy sprawiają, że T-S500 jest doskonałym tunerem. Przede wszystkim, o jego funkcjonalności świadczy pamięć 40 stacji AM/FM, automatyczne zapamiętywanie stacji FM, automatyczne strojenie oraz odbiór informacji ze stacji radiowych nadających w standardzie Radio Data System (RDS).

T-S500 jest idealnym tunerem dla wszystkich osób, które pragną wzbogacić swój system o uniwersalny, wszechstronny tuner, który dodatkowo nie nadszarpnie znacząco domowego budżetu a idealnie dopasuje się jako część złożonego systemu audio od Yamahy.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: