MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Polecamy
Yamaha RX-A670 amplituner

Yamaha RX-A670 amplituner

ID produktu 5958
Producent Yamaha
Kategoria Stereo » Amplitunery stereo
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 2599 zł
oblicz rate

Yamaha RX-A670 Aventage

Amplituner kinowy

 

Amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-A670 z Dolby Atmos® i DTS:X™, funkcją multiroom MusicCast, dwukierunkowym Bluetooth i obsługą Tidal, Spotify, Deezer

Amplituner AV Yamaha MusicCast RX-A670 to wszechstronna konstrukcja i ciekawa propozycja dla miłośników muzyki i kina domowego. Ten 7.2-kanałowy model otwiera referencyjną serię Aventage i zapewnia użytkownikowi dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, takich jak tuner cyfrowy DAB+, formaty Dolby Atmos® i DTS:X™ oraz skalowanie wideo do pełnej rozdzielczości 4K. Wyposażony w technologię Yamaha MusicCast umożliwia przesyłanie dźwięku pomiędzy domowymi urządzeniami audio i stworzenie w pełni funkcjonalnego nagłośnienia multi-room. Ponadto dzięki funkcji Bluetooth Output sygnał audio można także strumieniować z MusicCast RX-A670 wprost do słuchawek bezprzewodowych i głośników Bluetooth dowolnego producenta.

 

Wszechstronność urządzenia zwiększa łatwy dostęp do funkcji sieciowych. Radio internetowe, serwisy muzyczne takie jak Tidal, Spotify i Deezer, muzyka udostępniona w domowej sieci – z MusicCast RX-A670 możliwości są niemal nieograniczone. Wygodę zwiększa także obsługa wszystkich popularnych technologii bezprzewodowych: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth. Fanów doskonałego obrazu ucieszy możliwość skalowania materiałów wideo do rozdzielczości 4K z wejścia HDMI, a także liczne złącza HDMI (z eARC i CEC), pełna obsługa rozdzielczości 4K UHD oraz HDR Video z Dolby Vision i przepustowością BT.2020.

 

Wraz z modelem MusicCast RX-A670 w serii Aventage debiutują nowe, przydatne funkcje. Pierwszą jest możliwość zarejestrowania w pamięci amplitunera ulubionych źródeł (np. stacji radiowych czy folderów z serwera NAS) i natychmiastowe ich wywołanie przez naciśnięcie jednego z przycisków SCENE na pilocie lub panelu przednim amplitunera. Kolejne udogodnienie to funkcja Triggered Auto Playback. Dzięki niej, przy użyciu amplitunera jako elementu systemu multiroom Yamaha MusicCast, włączenie RX-A670 (pilotem lub przyciskiem) będzie automatycznie włączało wszystkie pozostałe urządzenia MusicCast.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: