MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Wzmacniacz mocy Azur 851W Wysyłka gratis !!

Wzmacniacz mocy Azur 851W Wysyłka gratis !!

ID produktu 3417
Producent Cambridge Audio
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 8290 zł
oblicz rate

 

Najlepiej brzmiący wzmacniacz, jaki kiedykolwiek został wykonany przez firmę Cambridge Audio

Wzmacniacz Azur 851W przewyższa jego i tak już wysoko cenionych poprzedników pod niemal każdym względem. Jego sercem jest innowacyjny system klasy XD, stanowiący własność firmy Cambridge Audio, z dwunastoma tranzystorami wyjściowymi na kanał. Łącząc to, co najlepsze w klasach A i AB i usuwając wady obu, wzmocnienie klasy XD eliminuje zniekształcenia skrośne klasy A i oferuje wydajność mocy klasy AB.Jego wydajność musisz usłyszeć, aby uwierzyć.

 

Oprócz systemu wzmocnienia klasy XD, wzmacniacz 851W posługuje się oddzielnymi transformatorami toroidalnymi klasy high-end – jeden działa jako wzmacniacz mocy, a drugi obsługuje obwód wejściowy oraz pozostałe obwody, aby na działanie wzmacniacza nie miał wpływu poziom głośności wyjściowej lub zmiany dynamiki. Wzmacniacz używa również naszych prawnie chronionych modułów TerraPin, przeznaczonych do separowania impedancji wzmacniacza i sygnału w celu zapewnienia całkowicie jednolitego dźwięku z różnych źródeł. Dodatkowo zastosowano prawnie chronione zabezpieczenie CAP5, chroniące przed skokami napięcia stałego, przegrzaniem, zwarciami lub przesterowanym sygnałem.

W efekcie uzyskano oszałamiająco precyzyjny wzmacniacz, który jest również zdumiewająco mocny i uniwersalny. Wzmacniacz 851W oferuje moc 200 W na kanał przy impedancji 8 Ω w konfiguracji stereofonicznej, ale może również pracować jako zmostkowany, dając w trybie monofonicznym moc 500 W RMS.

Nowe dodatki to również inteligentny tryb czuwania, który wykrywa pojawiający się sygnał wejściowy, automatyczne przechodzenie do energooszczędnego (poniżej 0,5 W) trybu czuwania oraz uproszczona integracja z dowolnym przedwzmacniaczem firmy Cambridge Audio, takim jak oszałamiający 851E.

Potężny, precyzyjny i elastyczny – ale najważniejsze, to najlepiej brzmiący wzmacniacz, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Przygotuj się na wrażenia…

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: