MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Ultrasone Naos Dac usb

Ultrasone Naos Dac usb

ID produktu 5770
Producent Ultrasone
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za kpl.
Dostępność 0 kpl.
Cena: 719 zł
oblicz rate

Ultrasone Naos

Dac USB

 

Spełnia wymagania audiofilów – w podróży i w domu

Muzyki można słuchać przez słuchawki będąc zarówno w podróży i w domu – a przecież wymagania melomanów stale rosną. Bawarska firma Ultrasone przedstawia NAOS, swój pierwszy przetwornik DAC, który znakomicie towarzyszy swoim brzmieniem osobom słuchającym dźwięku hi-fi na urządzeniach mobilnych w domu i na zewnątrz dzięki temu, że ma bardzo małe wymiary i wzmocnienie przy dużej rozdzielczości. Najważniejsza zaleta urządzenia to różnorodne możliwości podłączenia, dzięki którym NAOS oferuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości i nadaje się do pracy z wieloma rodzajami urządzeń. Konwerter zapewnia optymalne brzmienie na wszelkich możliwych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych audio, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery PC. Taka wszechstronność sprawia, że NAOS jest doskonałym towarzyszem dla osób słuchających muzyki w każdych okolicznościach.

Idealny dla słuchawek i aktywnych głośników

NAOS firmy Ultrasone można łatwo zintegrować z resztą systemu audio, na przykład pomiędzy smartfonem a zestawem słuchawek. Aby go uruchomić, wystarczy połączyć jego gniazda. Po podłączeniu do smartfonu urządzenie jest natychmiast gotowe do użytku. Wtedy do gniazda 3,5 mm typu minijack włącza się wtyczkę od słuchawek. Cyfrowy sygnał audio, maksymalnie 24 bity/192 kHz, jest przekazywany do wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego NAOS i przetwarzany na sygnał analogowy. Dzięki elektronice klasy audiofilskiej NAOS przetwarza sygnał znacznie lepiej niż konwertery w tradycyjnych źródłach dźwięku. Melomani docenią szczegółową i rozległą scenę dźwiękową, która wzbogaca każde nagranie. Głośność można kontrolować za pomocą przycisków na smartfonie lub tablecie. Wzmacniacz NAOS jest optymalizowany dla słuchawek – wszystkich typów i rozmiarów, od modeli pełnowymiarowych do słuchawek dousznych. Dodatkowo, NAOS doskonale współpracuje z głośnikami aktywnymi.

Przetwornik DAC dużej rozdzielczości dla smartfonów i tabletów

Podczas podróży miłośnicy muzyki często potrzebują wzmacniacza o dużej rozdzielczości, który znacząco podnosi jakość dźwięku. Dzięki małym rozmiarom, bo zaledwie 46 x 18 x 6 mm, i ciężarze tylko 6 gramów, zasilaniu z tabletu lub smartfonu, NAOS idealnie pasuje do urządzeń mobilnych. Wystarczy go podłączyć i od razu można cieszyć się muzyką najwyższej jakości! Urządzenia z systemem Android można podłączać przez gniazdo mikro-USB lub USB-C, a dla urządzeń Apple z systemem iOS dostępne jest złącze Lightning.

Przetwornik o wysokiej rozdzielczości dla laptopów i komputerów PC

NAOS firmy Ultrasone doskonale sprawdzi się z laptopami i komputerami PC. W takim zastosowaniu również zapewnia dużo lepszą konwersję i wzmocnienie niż konwencjonalne układy zintegrowane. Złącze USB typu A i złącze dla nowego standardu USB-C pozwalają podłączyć NAOS do komputerów pracujących na Windows i Mac-OS. Nawet najnowsze produkty firmy Apple można bezpośrednio podłączyć. Można go zainstalować na komputerze Mac bez użycia oprogramowania. Dla Windows potrzebny jest sterownik.

W zestawie stylowe, podróżne etui

W zestawie znajduje się eleganckie i solidne etui, dzięki któremu nie zgubisz ani urządzenia, ani akcesoriów. Pudełko mieści sam konwerter oraz kable do gniazd mikro-USB, USB-A i USB-C.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: