MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
TAGA Harmony HTA-2000B wzmacniacz hybrydowy

TAGA Harmony HTA-2000B wzmacniacz hybrydowy

ID produktu 5769
Producent Taga
Kategoria Stereo » Wzmacniacze stereo
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 5999 zł
oblicz rate

TAGA Harmony HTA-2000B

 

Hybrydowy wzmacniacz klasy High-End ze streamingiem Bluetooth® audio, oraz wbudowanym przetwornikiem DAC

Świeża, Wciągająca i Żywa Muzyka! 

TAGA Harmony HTA-2000B jest hybrydowym zintegrowanym wzmacniaczem klasy high-end wykorzystującym lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z katodowym obwodem wzmocnienia, oraz układ SRPP w oparciu o 12AU7 w drugim stopniu wzmocnienia. To rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk cechujący się również dynamiczną prezentacją.

Wysokiej wydajności lampy, precyzyjne wysokonapięciowe tranzystorowe hybrydowe zasilanie zapewniają napięciową stabilizację i bardzo niski prąd tętniący z sieci. Efektem jest bardziej naturalny i świeży dźwięk z głęboką wielowymiarową sceną dźwiękową.

Wysokiej mocy tranzystory pracujące w obwodzie 0dB prądowego wzmocnienia odkrywają więcej szczegółów muzyki, oferując dodatkową czystą energię i więcej dynamiki, co pozwala wysterować bardzo wymagające głośniki. 

Obwód lampowy połączony krzyżowo z audiofilskiej klasy kondensatorami MKP zapewnia stabilność odtwarzania poprawiając tonalność oraz głębię brzmienia.

Audiofilskiej klasy Japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza błędy międzykanałowe.

Powiększony aluminiowy system radiatorów pomaga rozpraszać tworzące się wewnątrz ciepło oraz pozwala na długotrwałą pracę wzmacniacza przy wysokich poziomach głośności z ograniczonymi zniekształceniami.

Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników.


Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?
Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu : świata lamp i świata tranzystorów.

Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.

Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.

Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.

HTA-2000B może być używany z różnorodnymi źródłami analogowymi i cyfrowymi. Posiada 3 wbudowane analogowe pozłacane wejścia RCA jak również 2 wejścia cyfrowe (optyczne i koaksjalne) wykorzystujące przetwornik cyfrowo-analogowy 24 bit / 192 kHz firmy Texas Instruments. Nasz wzmacniacz zapewnia również bezprzewodową łączność opartą o technologię Bluetooth® 4.0.
Stylowa aluminiowa obudowa z górnym i dolnym panelem wykonanym z MDF i wykończonym na wysoki połysk, oraz solidny, aluminiowy pilot zdalnego sterowania zapewniają poczucie luksusu.

Jeśli poszukujesz potężnego wzmacniacza z gładkim, naturalnym i analogowym brzemieniem, który potrafi zapewnić tylko wzmacniacz lampowy, HTA-2000B jest prawdopodobnie najlepszym wyborem na rynku. Oferuje najlepszą jakość dźwięku trudną do “przebicia” w tej kategorii cenowej.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: