MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
SoundTouch bezprzewodowy adapter Wi-Fi

SoundTouch bezprzewodowy adapter Wi-Fi

ID produktu 3314
Producent Bose
Kategoria Promocje
Cena za szt.
Dostępność 3 szt.
Cena: 399 zł
449 zł
oblicz rate

Wzbogać swoją rozrywkę domową o muzykę przesyłaną strumieniowo

Jeżeli coraz częściej słuchasz radia internetowego i korzystasz z biblioteki własnych utworów, to czy nie lepiej jest cieszyć się nimi w najlepszej jakości dźwięku i bez problemów? Teraz jest to możliwe. Wystarczy dodać adapter bezprzewodowy SoundTouch™ do systemu Lifestyle® series II lub VideoWave® III. Posiadając domową sieć Wi-Fi® możesz słuchać radia internetowego i przesyłanych strumieniowo utworów z własnej muzycznej biblioteki, ciesząc się dźwiękiem Bose®.

  • Kompatybilność z systemami rozrywki Lifestyle® 535, 525, 235, 135 series II oraz VideoWave® III.
  • Uproszczona konfiguracja z wyświetlanymi na ekranie - krok po kroku - instrukcjami
  • Sześć zaprogramowanych ustawień pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki przesyłanej strumieniowo za dotknięciem przycisku.
  • Działanie w ramach istniejącej sieci Wi-Fi®.
  • Darmowa aplikacja SoundTouch™ na komputer, smartfon i tablet zapewnia jeszcze większe możliwości sterowania.

Jednorazowa konfiguracja. Dostęp w dowolnej chwili.

Opatentowana technologia Unify® umożliwia szybką, wygodną i jednorazową konfigurację dzięki wskazówkom wyświetlanym na ekranie. W ten sposób ustawisz swoje ulubione stacje radiowe w Internecie, listy odtwarzania z serwisu iTunes®, a nawet poszczególne utwory – wszystko to w ramach sześciu zaprogramowanych ustawień, które zawsze będziesz mieć pod ręką. Można je w dowolnej chwili zmienić, korzystając z aplikacji SoundTouch™.

Bezpłatna aplikacja SoundTouch™

Aplikacja SoundTouch™ zapewnia możliwość wygodnego korzystania z zasobów muzycznych. Użyj techniki przeciągania i upuszczania dowolnego źródła utworów, np. radia internetowego czy listy odtwarzania na jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień. Teraz są na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz posłuchać czegoś nowego, możesz za pomocą aplikacji i komputera, smartfona lub tabletu odkrywać inne rodzaje muzyki. Możesz przeglądać całe spektrum muzyki w Internecie lub we własnej muzycznej bibliotece.

Odtwarzaj muzykę wszędzie

Adapter bezprzewodowy SoundTouch™ umożliwia współpracę podłączonego systemu Lifestyle® lub VideoWave® z innymi systemami SoundTouch™ w domu i odtwarzanie dźwięku w wielu pomieszczeniach. W trybie Play Everywhere (Odtwarzaj wszędzie) systemy działają jak jedno urządzenie i odtwarzają ten sam utwór w całym domu – to rozwiązanie idealne na imprezy. Ale mogą też odtwarzać różne utwory w poszczególnych pomieszczeniach. Wybór należy do Ciebie.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: