MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Sonos Home Cinema 5.0 Zestaw 5.0

Sonos Home Cinema 5.0 Zestaw 5.0

ID produktu 4981
Producent Sonos
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 4899 zł
5897 zł
oblicz rate

SONOS HOME CINEMA 5.0

 

Zestaw 5.0

 

  • Wzmocnij dźwięk swojego telewizora i dodaj efekty znane jedynie z kina domowego. Teraz to możliwe!
  • PLAYBAR i para Play 1 - Poznaj najnowsze rozwiązanie z niezwykłymi doznaniami dźwiękowymi od Sonos
  • Zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użycia, wyposażony w dziewięć głośników PLAYBAR łączy się z telewizorem za pomocą kabla optycznego, odtwarzając wszystko co do niego podłączysz, włączając w to dekodery telewizji kablowej, odtwarzacze Blu-ray i konsole do gier. Podłączasz jeden, dowolny komponent do routera a subwoofer SUB dodajesz już tylko jednym kliknięciem!
  • PLAYBAR odtwarza formaty wyjściowe audio telewizorów, w tym Dolby(R) Digital. Możesz kontrolować poziom głośności lub funkcję wyciszenia przy użyciu zwykłego pilota telewizora lub używając darmowych aplikacji Sonos Controller dla iPhone′a, iPada, Androida, czy komputerów PC i Mac.
  • PLAYBAR idealnie współpracuje z głośnikami Play 1 dla jeszcze lepszych efektów dźwięku przestrzennego, które odczujesz całym swoim ciałem. Zyskujesz najwyższą jakość dźwięku z efektami audio znanymi z drogich systemów kina domowego, dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata. To doskonały zestaw dla każdego kinomana i prawdziwego miłośnika muzyki!


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: