MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Ultrasone Signature PRO słuchawki

Ultrasone Signature PRO słuchawki

ID produktu 3734
Producent Ultrasone
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 3790 zł
oblicz rate

Na początku…

Wszystko zaczęło się od zaprezentowania, wykonanych ręcznie, słuchawek Edition 9. W modelu tym wykorzystano ekskluzywne, innowacyjne, trwałe materiały, dzięki czemu słuchawki były w stanie oddać zalety systemu S-Logic. Nie zapomniano także o estetyce produktu – dla poduszek nausznych i pałąka wybrano piękną, miękką skórę, znaną z ekskluzywnych produktów czołowych firm designerskich.

Kolejnym ulepszeniom poddano technologię S-Logic, dając w efekcie czysty i niebywale przestrzenny dźwięk. Celem inżynierów Ultrasone było uzyskanie brzmienia najlepszego z możliwych brzmienia. Nie można przy tym zapomnieć o innowacyjnej, opatentowanej technologii ULE. Technologia ta, za pomocą metalowego ekranu MU, chroni słuchacza przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Redukcja promieniowania jest niezmiernie istotnym aspektem odsłuchu przez słuchawki dla każdego, kto słucha muzyki przez dłuższy czas. Efektem wytężonej pracy stało się opracowanie Signature Pro – produktu, który z nawiązką spełnia oczekiwania użytkowników i fanów Ultrasone na całym świecie.

Do tej pory…

Profesjonalni użytkownicy używali do tej pory modeli z serii Edition. Profesjonaliści uważali jednak, że pomimo pięknego wyglądu, słuchawki Edition są zbyt delikatne do codziennego użytkowania w studio.

Przygotowaliśmy więc słuchawki Signature-Pro w czarnym kolorze, które zrewolucjonizowały świat profesjonalnych użytkowników. Łączą one wysokiej klasy brzmienie, najwyższej jakości materiały zapożyczone z serii Edition, z możliwością użytkowania w ruchu, na planie, w studio, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Historia trwa…

Wykonane ręcznie w Niemczech. Wyposażone we wysmakowane technologie Ultrasone. Komfortowe poduszki nauszne i nowy pałąk umożliwia pracę bez stresu przez długi czas.

Nowe Signature Pro może i są minimalistycznym produktem, ale robią dobrą robotę i zapewniają komfort podczas użytkowania, doświadczany zazwyczaj z luksusowymi produktami. Ich profesjonalny wygląd dopełniany jest przez obudowy muszli wykonane z polerowanego szkła z wtopioną w powierzchnię nazwą słuchawek. Ciemnoszare poduszki i pałąk wykonane są ze specjalnie dobranej skóry z długowłosych etiopskich owiec i są szyte ręcznie. Ekskluzywna skóra zapewnia długi okres użytkowania i świetnie izoluje od świata zewnętrznego.

Dodatkowym atutem Signature Pro jest to, że spełnia prośby użytkowników dotyczących właściwego okablowania. Model ten wyposażony jest w odłączany kabel z wtykiem B-Lock. Kable te mogą być wymieniane w każdym momencie, kiedy tylko sobie tego zażyczymy. W standardowym wyposażeniu dostajemy dwa kable: długi, 3-metrowy i krótszy 1,5-metrowy. Wisienką na torcie jest specjalne pudełko, ułatwiające bezpieczny i wygodny transport.

 

  • Technologia: S-Logic Plus
  • Budowa: dynamiczna, zamknięta
  • Pasmo przenoszenia: 8-42 000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • SPL: 98 dB
  • Technologia: ULE, MU Metal
  • Przetwornik: 40 mm, tytanowy
  • Magnes: NdFeB
  • Waga: 300 g

2 kable odłączane z wtykiem B-Lock:
3-metrowy prosty z wtykiem pozłacanym 6,3 mm Neutrik oraz
1,5 metrowy prosty z wtykiem pozłacanym 3,5 mm Neutrik (kątowy)

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: