MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Słuchawki Ultrasone Edition 10

Słuchawki Ultrasone Edition 10

ID produktu 3736
Producent Ultrasone
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 8390 zł
oblicz rate

Opracowując zupełnie nowy projekt plastyczny słuchawek często wiele się obiecuje, a niewiele z tego zostaje. Firma Ultrasone swoje obietnice spełnia od początku do końca, wykorzystując połączenie niezwykłego stylu, najlepszych materiałów i zaawansowanych technologii.

Edition 10 to pierwszy model słuchawek otwartych z tej serii wyprodukowanych przez Ultrasone. Przy projektowaniu ich wyglądu inspiracją były skrzydła motyla. Wraz z tymi ekskluzywnymi konstrukcjami otrzymujemy wybitny dźwięk i najlepsze dostępne materiały. Poduszki i pałąk pokrywa droga skóra z etiopskich owiec - możemy się dzięki temu cieszyć komfortem pięknie dopasowanej skóry w ciemnobrązowym kolorze. Do metalowych, matowych wykończeń słuchawek zastosowany został ruten - metal szlachetny, znany ze swojego eleganckiego wyglądu. Niepowtarzalny wygląd dopełniają wysokiej klasy drewniane wykończenia. Reasumując: model Edition 10 jest w każdym calu synonimem komfortu, wygody, wyglądu, a przede wszystkim najwyższej klasy brzmienia.

Do słuchawek dołączony jest, dopasowany do nich wyglądem i wykończeniem, specjalnie zaprojektowany stand. W pełni oddaje on pasję projektantów – wykonany został z tego samego drewna, co Edition 10. Ta para robi ogromne wrażenie.

Model Edition 10 wyposażono oczywiście w najnowsze technologie, takie jak ULE (ekranowanie Mu-metalem) oraz S-Logic Plus. Specjalny kabel wykonany z posrebrzanej miedzi beztlenowej oraz aramidowego włókna pozwala na swobodny przepływ sygnału, obniża jego wagę i poprawia elastyczność oraz trwałość.

Zapewnij sobie maksimum komfortu z luksusowymi materiałami, zaawansowanymi technologiami, doświadczając najwyższej klasy brzmienia połączonego z estetyczną ucztą.

 

  • Technologie: ekranowanie Mu-metal, ULE, S-Logic Plus
  • Budowa: dynamiczne, otwarte
  • Kabel: 3 m, z włóknami aramidowymi
  • Przetworniki: 40 mm, pokryte tytanem
  • Pasmo przenoszenia: 5 – 45 000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • SPL: 99 dB
  • Waga: 282 g

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: