MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Polecamy
Słuchawki BOSE QC 35 Quietcomfort 35

Słuchawki BOSE QC 35 Quietcomfort 35

ID produktu 5090
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - słuchawki
Cena za szt.
Dostępność 2 szt.
Cena: 1699 zł
oblicz rate

BOSE QUIETCOMFORT35Słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów.

 W wyniku przeszło 40-letnich badań opracowaliśmy najlepsze na świecie technologie redukcji hałasu. Potem z naszej pasji zrodziło się rozwiązanie bezprzewodowe. Efekt: Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35. Uwolnij się od przewodów! Podłącz słuchawki do urządzeń za pomocą parowania Bluetooth® i NFC. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia zrównoważony dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas gwarantuje wyraźne rozmowy nawet przy silnym wietrze i hałasie.

To nasze najlepsze słuchawki. Tworząc ich wersję bezprzewodową, mieliśmy jeden cel: bezproblemowe połączenie funkcji Bluetooth i naszej technologii Acoustic Noise Cancelling, które nie odbywa się kosztem wyróżniających naszą firmę technologii i jakości dźwięku. Wypróbuj je — a potem spróbuj się bez nich obyć.

 • Dzięki wiodącej w branży technologii redukcji hałasu cichy dźwięk wydaje się jeszcze cichszy, a muzyka brzmi jeszcze lepiej.

 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami dzięki funkcji Bluetooth i parowaniu przez NFC

 • Do 20 godzin bezprzewodowej pracy akumulatora na jednym ładowaniu i do 40 godziny przy połączeniu przewodowym.

 • Dzięki materiałom najwyższej jakości słuchawki są lekkie i umożliwiają wygodne całodzienne słuchanie

 • Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań

Muzyka brzmi lepiej

Włączasz słuchawki i hałas natychmiast cichnie. Twoje ulubione utwory wznoszą się na nowy poziom i brzmią tak bogato i czysto, że masz wrażenie, jakby były odtwarzane po raz pierwszy. To magiczne przeżycie dla Twoich uszu — ale to nie magia. To dokładnie zaplanowane ułożenie mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz muszli słuchawek. To zastrzeżone rozwiązania elektroniczne, które stale mierzą i porównują poziomy szumów zewnętrznych, a potem odpowiednio na nie reagują. A dodatkowo to rozwiązania elektroniczne wysyłające równoważny sygnał do muszli słuchawek w celu zredukowania hałasu. A Ty możesz cieszyć się muzyką, którą kochasz — lub tak potrzebną Ci ciszą.

Wyjątkowo długi czas działania akumulatora

Powszechnie uważa się, że czas działania akumulatora jest krótszy w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Zmieniliśmy ten sposób myślenia. Jak? Dostosowaliśmy rozmiar i kształt naszego akumulatora litowo-jonowego w celu zoptymalizowania miejsca dostępnego w muszli słuchawek—nie pogarszając dopasowania ani komfortu słuchania. Możesz teraz cieszyć się aż 20-godzinnym okresem bezprzewodowego korzystania ze słuchawek, co w przypadku słuchawek bezprzewodowych stanowi znacząco długi czas. Możesz również podłączyć słuchawki przewodowo i używać ich przez 40 godzin.

Cisza brzmi ciszej

Poziom elektronicznego szumu bazowego to nasza kolejna pasja. Szum bazowy w słuchawkach to miękki syk, który możesz słyszeć, jeśli używasz ich w cichym otoczeniu. Ze względu na to, że hałas ten można mierzyć, bezustannie udoskonalamy rozwiązania elektroniczne zastosowane w słuchawkach QC35 aż do momentu, gdy ten miękki syk stanie się praktycznie niesłyszalny.

Najlepsze materiały umożliwiające całodzienną wygodę

Materiały mają znaczenie. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki — jest luksusowy. Owinięty w materiał Alcantara® — miękkie pokrycie używane przez prestiżowe międzynarodowe firmy w różnych produktach, takich jak jachty i luksusowe samochody — zapewnia potrzebną wygodę korzystanie ze słuchawek przez cały dzień. Poduszki nauszne są produkowane z syntetycznej skóry ekologicznej i mają silikonową nakładkę umożliwiającą pasywną redukcję hałasu.

Lekkie i trwałe? Jak?

Powszechnie uważa się, że lekkie słuchawki są wykonane z plastiku i łatwo pękają. Dlatego nie używamy plastiku. Stosujemy nylon wzmocniony włóknem szklanym, który zapewnia lekkość słuchawek i równocześnie sprawia, że są one bardzo trwałe. Słuchawki mają również solidne wykończenia. W sprężynie i zawiasach pałąka użyto stal nierdzewną, co zwiększa wytrzymałość słuchawek w codziennym użytkowaniu.

Łatwe sterowanie

Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie między nimi, np. z iPada na iPhone′a po odebraniu połączenia, jest teraz niezwykle proste. Intuicyjny interfejs graficzny darmowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami. Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać między nimi automatycznie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zapewnia również aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące produktu, a także pozwala na personalizację ustawień.

Dane techniczne

Wymiary/waga bez kabla

 • Słuchawki:18 (wys.) × 17 (szer.) × 8,1 (głęb.) cm (0,31 kg)

 • Kabel tylko audio:1,2 m

 • Kabel USB:30,5 cm

Zawartość opakowania

 • Słuchawki QC35

 • Adapter do samolotu

 • Kabel audio do podłączenia przewodowego

 • Kabel USB

 • Pokrowiec

Jaka jest różnica między słuchawkami bezprzewodowymi QuietComfort 35 a słuchawkami QuietComfort 25 z technologią Acoustic Noise Cancelling?

Nasze słuchawki QuietComfort 35 oferują tę samą niezrównaną kombinację powszechnie docenianej technologii redukcji hałasu, jakości dźwięku i wygodnego dopasowania, co słuchawki QuietComfort 25. Model QuietComfort 35 oferuje dodatkowo komfort wynikający z bezprzewodowego modułu Bluetooth, a także funkcje, takie jak system dwóch mikrofonów, komunikaty głosowe, intuicyjne sterowanie i 20-godzinny okres działania akumulatora. Słuchawki mają także dodatkową zaletę w postaci korektora zoptymalizowanego pod względem głośności, który zapewnia dźwięk Bose o wysokiej jakości przy wszystkich ustawieniach głośności.

Co to jest NFC?

NFC (Near Field Communication) to standard łączności bezprzewodowej pomiędzy dwoma urządzeniami zlokalizowanymi w niewielkiej odległości od siebie, zazwyczaj poniżej 10 cm. W słuchawkach QuietComfort 35 funkcja NFC jest używana do obsługi parowania w trybie Bluetooth. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, że zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?

Tak. Słuchawki QuietComfort 35 wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth HFP. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują również z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime. System dwóch mikrofonów gwarantuje wyraźne rozmowy nawet przy dużym wietrze i hałasie, a funkcja słyszenia własnego głosu sprawia, że brzmisz naturalnie, kiedy rozmawiasz przez telefon.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 z urządzeniem przenośnym?

W przypadku telefonu obsługującego standard NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trój pozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki zostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy postępować zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 z urządzeniem przenośnym?

W przypadku telefonu obsługującego standard NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki zostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy postępować zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35?

Słuchawki QuietComfort 35 mają zasięg 10 metrów od urządzenia źródłowego. Przeważnie jest to pomieszczenie, w którym się znajdujesz, i sąsiednie. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego lub kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia bluetooth.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35?

Słuchawki QuietComfort 35 można ładować za pomocą dołączonego kabla USB i gniazda komputera lub ładowarki (sprzedawanej osobno). Aby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2,25 godziny. Gdy to nastąpi, wskaźnik akumulatora zaświeci się na zielono.

Czy można słuchać muzyki po rozładowaniu akumulatora?

Tak. Słuchawki te umożliwiają nieprzerwany odsłuch ze źródła dźwięku, nawet po wyczerpaniu akumulatora. Jednak w przypadku braku zasilania aktywna redukcja hałasu oraz aktywna korekcja Active EQ nie zadziałają.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?

Tak. Słuchawki QuietComfort 35 są wyposażone są w kabel USB, który umożliwia ich ładowanie przez komputer PC lub laptop. Należy pamiętać, że komputer PC lub laptop musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania przez USB.

Do czego służą przyciski znajdujące się z tyłu prawej muszli słuchawek?

Większy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala on odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne oraz korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri lub wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, aby użytkownikowi było łatwo regulować głośność.

 

 

 

dostepna tylko werjsa srebrna.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: