MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
REGA Zestaw do upgrade'u gramofonu

REGA Zestaw do upgrade'u gramofonu

ID produktu 5158
Producent Rega
Kategoria Gramofony » Akcesoria do gram.
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 530 zł
oblicz rate
Naszym zdaniem...
Jeśli posiadasz gramofon RP1, P1, Queen lub P2 i oczekujesz jeszcze więcej, w pierwszej kolejności skorzystaj z firmowego zestawu do rozbudowy (Performance Pack). Łączna suma składników w zestawie przekracza 670zł! 
 
Opis producenta
W skład zestawu wchodzi wkładka gramofonowa MM Bias2, wełniana mata gramofonowa oraz biały pasek (upgrade).
Zestaw został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym.
 
Wkładka gramofonowa Bias2
Wkładka gramofonowa Bias2 jest ręcznie montowana. Posiada wysokiej jakości eliptyczną igłę oraz równoległe cewki bezrdzeniowe o jakości spotykanej w kilkukrotnie droższych produktach. Wbudowana w lekką obudowę o dużej sztywności, Bias2 oferuje detaliczny, zbalansowany dźwięk ze sprężystym basem i wspaniałą sceną stereo.
 
Mata gramofonowa
Mata gramofonowa została wykonana w 100% z naturalnej wełny. Standardowo jest dostarczana z wyższymi modelami RP3, RP6 i RP8. Włókna wełniane są sztywniejsze od syntetycznych, co poprawia sprzężenie pomiędzy talerzem gramofonowym, a płytą winylową.
 
Biały (upgrade) pasek naciągu
Biały pasek naciągu pozwala na uzyskanie większej stabilności i dokładności prowadzenia. Jest to szczególnie zauważalne przy długich tonach, co sprawia, że gramofon brzmi jeszcze wspanialej.
 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: