Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
REGA Ramie gramofonowe RB2000
REGA Ramie gramofonowe RB2000

REGA Ramie gramofonowe RB2000

ID produktu
5163
Producent
Rega
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 7200 zł oblicz rate
Opis:

Ramię RB2000 rozbudowane o nowe możliwości, przesuwa granice w projektowaniu ramion gramofonowych. Jak w przypadku wszystkich ramion Regi, każde z nich jest starannie, ręcznie montowane przez zespół techników o wysokich kwalifikacjach. RB2000 wykorzystuje przeprojektowane łożyska z ręcznie selekcjonowanymi wrzecionami, aby idealnie dopasować wymiary średnicy wewnętrznej i zewnętrznej. Jest to sprawdzona metoda, opracowana przez Regę, prowadząca do zwiększenia ilości szczegółów odczytywanych z płyty winylowej, a tym samym maksymalnej wydajności ramienia i wkładki gramofonowej. Struktura całego ramienia została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć do minimum mechaniczne połączenia poprzez wykorzystanie w krytycznych obszarach sztywniejszych materiałów. Tolerancje w ramieniu RB2000 są tak wąskie, że w żadnym punkcie nie jest wykorzystywany klej. Celem realizacji filozofii projektu gramofonu RP10, został zaprojektowany zupełnie nowy, precyzyjny zespół łożyskowania pionowego o niskiej masie.  

Ramię RB2000 wykorzystuje najnowszą, nagrodzoną, rurkę ramienia. Została ona całkowicie przeprojektowana celem uzyskania zwiększonej redystrybucji masy oraz jeszcze większej redukcji naprężeń i rezonansów. Każda jest drobiazgowo, ręcznie szlifowana zachowując tylko absolutnie niezbędną masę. Ta zaawansowana konstrukcja rurki zwiększa sztywność całego zespołu elementów przy jednoczesnym zmniejszeniu nacisku na łożyska.

Zobacz inne:
Zasilacz zewnętrzny TT-PSU Rega
Zasilacz zewnętrzny TT-PSU Rega
Cena: 1190 zł
24V Silnik Gramofonowy Rega
24V Silnik Gramofonowy Rega
Cena: 750 zł
Gramofonowy uchwyt ścienny Rega
Gramofonowy uchwyt ścienny Rega
Cena: 590 zł
Biały (upgrade) pasek naciągu Rega
Biały (upgrade) pasek naciągu Rega
Cena: 126 zł
Roksan Artemiz Ramie gramofonowe
Roksan Artemiz Ramie gramofonowe
Cena: 12900 zł