MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Primare  SP33HD-T 4K

Primare SP33HD-T 4K

ID produktu 6431
Producent Primare
Kategoria Kino domowe » Procesory kina
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 21990 zł
oblicz rate

Primare

SP33HD-T 4K - procesor/przedwzmacniacz,

 

Titan

Wyposażony w nowy moduł wideo 4KVM 4K UHD, wyposażony jest w sześć wejść HDMI i dwa wyjścia HDMI, wraz z szerokim zakresem analogowych i cyfrowych połączeń audio, system SP33 zapewnia kontrolę nad wszystkimi domowymi źródłami rozrywki, w tym odtwarzaczami dysków, DAC, telewizory i konsole gier. SP33 oddaje wydajność i wygodę używania znaną z serii Primare 30.

Dzięki szerokiemu zakresowi połączeń cyfrowych i analogowych: wejść i wyjść audio zbalansowanych, wejść i wyjść HDMI, wyjście Zone 2 do pracy w drugim pomieszczeniu oraz połączenia IR i RS232 zapewniające najwyższą możliwą elastyczność w automatyzacji, systemu opartego na SP33. Można go łatwo zintegrować z dowolną instalacją wysokiej jakości. To daje możliwość silnej konfiguracji niestandardowej w Twoim środowisku domowym, umożliwiając personalizację operacji i optymalizację wydajności systemu. Prawie każdy parametr może być definiowany przez użytkownika przy użyciu nowych menu ekranowych i pilota zdalnego sterowania C24. Przypisz nazwę dla dowolnego wejścia i połącz je z dowolnym źródłem audio i wideo. Format przestrzenny, aktywacja wyzwalania i czułość wejściowa mogą być określone dla każdego wejścia i formatów przestrzennych - w tym Dolby TrueHD lub DTS-HD Master Audio - poziom głośności, częstotliwość zwrotna, opóźnienie i konfiguracja basów. Ponadto, w celu osiągnięcia najlepszej możliwej synchronizacji obrazu z dźwiękiem, wprowadzono 250-milisekundowy system opóźnień z dedykowanym procesorem DSP. Nowy obiektyw 4KVM firmy SP33 posiada 4K i przejście wideo 3D, przełączanie matrycy na sześć wejść HDMI i dwa wyjścia HDMI przypisane do ARC, co zapewnia doskonałą wydajność z dwóch różnych wyświetlaczy.

W modelu SP33 będziesz posiadał łatwą w użyciu konstrukcję audio i wideo, doskonałą elastyczność rozbudowy systemu i obietnicę zadziwiającej rozdzielczości dźwięku i obrazu w nadchodzących latach. Dopasuj SP33 do wzmacniacza mocy UFPD Primetime A30.7 i uniwersalnego odtwarzacza BD32 MKII, aby zapewnić najwyższą jakość rozrywki domowej w programie Primare.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: