MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Pioneer X-CM32BTD

Pioneer X-CM32BTD

ID produktu 4242
Producent Pioneer
Kategoria Stereo » Miniwieże i combo
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 950 zł
1149 zł
oblicz rate

Mocne brzmienie pełne stylu

Lubisz słuchać muzyki na stylowym sprzęcie? Jeśli tak, ten mikrosystem Hi-Fi jest idealny dla Ciebie. Pasuje niemal do każdego wnętrza i pozwala na odtwarzanie najpopularniejszych źródeł muzyki, począwszy od płyt CD, przez pliki MP3, a kończąc na cyfrowym radiu DAB+ oraz radiu FM i bezprzewodowym odtwarzaniu przez Bluetooth. Możesz także odtwarzać ulubione utwory z iPoda, iPhone′a lub iPada – za pośrednictwem gniazda USB, jednocześnie ładując baterię.

System wyposażono w zaawansowane funkcje Bluetooth, takie jak BT Auto Connect i tryb BT Standby. BT Auto Connect zapamięta każde urządzenie Bluetooth, które połączysz z systemem dzięki czemu następnym razem natychmiast odnowi połączenie. W trybie BT Standby możliwe jest uruchomienie X-CM32BT za pośrednictwem urządzenia Bluetooth - na przykład z poziomu smartfona.

Strumieniowe odtwarzanie przez Bluetooth jest teraz jeszcze bardziej ekscytujące dzięki aplikacji Pioneer Wireless Streaming App (iOS/Android). Dzięki funkcji Advanced Sound Retriever jakość odtwarzanych nagrań jest poprawiana - tak abyś cieszył się muzyką w najlepszej jakości. Możesz także dostosować brzmienie za pomocą 8-pasmowego korektora EQ lub funkcji Club Sound Boost.

X-CM32BT jest kompatybilny z aplikacją Pioneer Wireless Streaming App na system iOS 7.0 lub nowszy. Pobieranie aplikacji:

​​

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: