MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Philips 65PUS7601 Android TV Led 4K

Philips 65PUS7601 Android TV Led 4K

ID produktu 5917
Producent Philips
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 7999 zł
oblicz rate

Philips 65PUS7601

Android TV Led 4K 

 

Telewizorów nie wysyłamy jedynie odbiór osobisty!

 

Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

z 3-stronnym systemem Ambilight

Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

W twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — wprost do pomieszczenia — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

 

4K Ultra HD to rozdzielczość, jakiej nie widziano nigdy wcześniej

Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą niż zwykłe telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu. Im wyższa jakość oryginalnego materiału, tym lepszy obraz i wyższą rozdzielczość możesz uzyskać. Wybierz wyższą ostrość, większą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 

Wykorzystaj możliwości czterordzeniowego procesora i zintegrowanego systemu Android

Czterordzeniowy procesor firmy Philips łączy się z systemem Android, aby zapewnić ekscytujące wrażenia podczas grania. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

 

Nagradzana technologia Micro Dimming Premium zapewnia wspaniały kontrast

Technologia Micro Dimming Premium analizuje obraz w 6400 różnych strefach, aby kontrolować i optymalizować każdy segment bezpośredniego podświetlenia LED. Możesz więc podziwiać realistyczny obraz o niesamowicie głębokiej czerni i jasnej bieli.

 

High Dynamic Range ożywia obraz

Standard High Dynamic Range (HDR) zapewnia zupełnie nowe wrażenia wizualne. Dzięki znacznie większej jasności i niezrównanemu kontrastowi rozrywka ożywa przed oczami widza. To coś więcej niż tylko głębsze czernie i urzekające kolory. Dostępna jest pełniejsza paleta nowych, bogatych kolorów, których odwzorowanie nie było wcześniej możliwe. Przygotuj się na wrażenia wizualne, które pobudzą Twoje zmysły i emocje jak nic innego.

 

Perfect Pixel Ultra HD zapewnia najwyższą jakość obrazu

Korzystając z dziedzictwa najwyższej jakości obrazu Ultra HD, udało nam się przenieść obraz HD na zupełnie nowy poziom. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do przetwarzania obrazu wykorzystywanemu w ramach technologii Perfect Pixel Ultra HD obraz jest konwertowany do rozdzielczości 4K Ultra HD. Możesz więc podziwiać głębszą czerń, jaśniejszą biel i wspaniałe, żywe kolory z naturalnymi odcieniami skóry. Wszystko to ożywa w najbardziej płynnym obrazie o niesamowitej ostrości — za każdym razem i z dowolnego źródła.

 

Technologia Double Ring firmy Philips zapewnia bogate i potężne basy

Technologia Double Ring firmy Philips pozwala na silniejsze drganie głośników w subwooferach, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor o wąskiej konstrukcji może zapewnić mocne, bogate basy.

 

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

 

  • Wąskie aluminiowe podstawy stylowo wyglądają i mają lekką konstrukcję

    Każde wielkie dzieło sztuki potrzebuje odpowiedniej sztalugi. Zgodnie z tą zasadą nowy telewizor Philips trzeba prezentować w należyty sposób. Wąskie aluminiowe podstawy, stworzone specjalnie do tego modelu przez nasz zespół projektantów, stanowią piękne odniesienie do lekkości i smukłości tej imponującej serii telewizorów.

  • Z dźwiękiem DTS Premium usłyszysz każdy szczegół

    Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma


 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: