MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Odtwarzacz CD Rega Apollo

Odtwarzacz CD Rega Apollo

ID produktu 3356
Producent Rega
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze CD
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 3500 zł
oblicz rate

Zapytaj o dostępność produktu!!

 

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że dotychczas tylko pięciu międzynarodowym firmom technologicznym udało się opracować niezwykle skomplikowane oprogramowanie do odtwarzaczy płyt kompaktowych. Prace nad tym oprogramowaniem i zestawami układów do obsługi transportów CD, zasadniczo wstrzymano w latach 90. ubiegłego wieku. W zamian skupiono się na opracowywaniu odtwarzaczy DVD oraz odtwarzaczy innych bardziej zaawansowanych formatów.
Rega i inni producenci specjalistycznych sprzętów hi-fi całkowicie zależeli od takich firm jak Sony i Philips w kwestii dostaw transportów i zestawów układów. W 2003 r. Sony wstrzymała swoje dostawy i przez co wstrząsnęła całą branżą specjalistycznego sprzętu hi-fi, której członkowie zaczęli gorączkowo szukać rozsądnych alternatyw.
Wielu producentom udało się znaleźć rozwiązania u wschodnioeuropejskich dostawców, natomiast Rega przyjęła inną strategię i zlokalizowała brytyjską firmę, która pracowała nad całkowicie nowym system odtwarzania płyt kompaktowych. System ten nawet we wczesnej fazie swojego rozwoju stanowił bardzo zaawansowane rozwiązanie.
Rega była jedynym producentem, który zajął się pracami nad unikalnym nowym systemem odtwarzania płyt kompaktowych. Nieustannie zwiększająca się pojemność pamięci i moc obliczeniowa komputerów, pozwoliła na wykorzystanie w urządzeniu ogromnej pamięć. Umożliwiło to pobieranie danych w stopniu spełniającym oryginalne warunki standardu CD-audio Czerwonej Księgi (Red Book) bez kompromisu w zakresie jakości brzmienia.
Wszystkie wcześniejsze zestawy układów nie spełniały tych wymogów z uwagi na ograniczenia pamięci i zdolności do przetwarzania sygnałów.
Ulepszony zestaw układów Rega opracowany w Wielkiej Brytanii gwarantuje doskonałą korekcję błędów i zdolność przetwarzania sygnałów. Wszystkie te udoskonalenia pozwoliły na uzyskanie jeszcze lepszych własności sonicznych i unikalnego poziomu muzykalności.. Apollo to odnowiona wersja bestselerowego odtwarzacza CD Rega w nowej obudowie. Unikalna jakość dźwięków odtwarzanych przez Apollo spełnia wysokie standardy wyznaczone przez pozostałe produkty firmy Rega. Apollo także bezproblemowo współpracuje z każdym innym systemem odtwarzania muzyki.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: