MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Naim NAC-N 272, Nap-250, Ovator 600 zestaw Ex Demo

Naim NAC-N 272, Nap-250, Ovator 600 zestaw Ex Demo

ID produktu 5721
Producent Naim
Kategoria Stereo » Zestawy stereo
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 64900 zł
oblicz rate

Naim NAC-N 272, Nap-250, Ovator 600

 

Zestaw z ekspozycji naszego sklepu.

Pełna gwarancja!!

 

Naim NAP 250 DR

 

DANE TECHNICZNE
• Wzmacniacz stereo,
• Wejścia analogowe 1 x XLR,
• Impedancja na wejściu: 18 kOhm,
• Wyjścia głośnikowe: Prawy i Lewy 4mm banan,
• Moc: 80W/kanał 8 Ohm,
• Zasilanie sieciowe 100V, 115V, 230V 50 lub 60Hz,
• Wykończenie: front czarny szczotkowany anodyzowany,
Obudowa: czarny lakier proszkowy.

NAIM NAC-N 272

NAC-N 272 łączy nasze najnowsze, innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfrowej techniki audio a klasyczną konstrukcją analogowego przedwzmacniacza. Łącząc najlepsze elementy obydwu światów tworzy niezwykle muzykalny system hi-fi.

W połączeniu z wzmacniaczem NAP 200, NAP 250 a nawet z NAP 300, 272ka to idealny wybór dla osób, które szukają zaawansowanego streamera sterowanego za pomocą aplikację na Androida, lub iOSa. Urządzenie to wyposażono w imponujący zestaw wejść akceptujących pliki wysokiej rozdzielczości (do 24bit/192kHz). Najważniejsze funkcjonalności to: obsługa streamingu w protokole UPnPTM, obsługa Spotify i iRadia, łączność Bluetooth (z obsługą kodeka aptX), złącze USB, funkcja multiroom, oraz opcjonalny moduł tunera DAB/FM. Sześć wejść cyfrowych i trzy analogowe umożliwiają współpracę z szeroką gamą urządzeń od klasycznych odtwarzaczy CD począwszy, przez konsole do gier, aż po przedwzmacniacze gramofonowe. Dodatkowa opcja w postaci jednego z firmowych zasilaczy Naima: XP5 XS, XPS lub 555 PS pozwala uzyskać brzmienie jeszcze wyższej klasy.

Co ważne, tak szeroka funkcjonalność nie jest oferowana kosztem klasy brzmienia. 272tkę zaprojektowano i wykonano tak, by oferowała zachwycającą, wciągającą prezentację wysokiej klasy.

Przedwzmacniacz analogowy

NAC-N 272 to wysokiej klasy przedwzmacniacz Naima, do którego budowy wykorzystano komponenty analogowe dobierane w procesie testów odsłuchowych. Szczególna uwagę poświęcono kwestii ochrony ścieżki sygnału przed wszelkimi zakłóceniami. Komunikacja między sekcją cyfrową i analogową odbywa się za pośrednictwem optycznych chipów izolujących, co minimalizuje wpływ zakłóceń płynących z sekcji cyfrowej i zasilającej urządzenia na najważniejsze układy audio.

Rozwiązania cyfrowe

Sekcja cyfrowa 272ki jest wyjątkowa. Użyto w niej bardzo mocnego procesora DSP (Digital Signal Processor) stosowanego również w referencyjnym odtwarzaczu sieciowym NDS, oraz własnych rozwiązań Naima w zakresie buforowania i filtrowania cyfrowego sygnału audio. Zastosowane rozwiązania pozwalają wyeliminować jitter oraz zoptymalizować strumień audio w celu uzyskania wysokiej jakości dźwięku z każdego cyfrowego źródła. 272Ka potrafi także odtwarzać pliki w formacie DSD64.

 

Kolumny podłogowe

 

S-600, który był pierwszym z naszej serii głośników Ovator, był także pierwszym wysokiej klasy głośnikiem systemu hi-fi, który pozwolił na wykorzystanie zalet wynikających z zastosowania przełomowej technologii głośnika szerokopasmowego BMR i pozostał produktem wzorcowym w swojej klasie. Większe i mocniejsze niż S-400, posiadają podwójne głośniki basowe o średnicy 200 mm dla poprawy reprodukcji niskich częstotliwości w większych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu tej samej techniki odsprzęgnięcia obudowy, co w większym modelu S-800, głośnik BMR o średnicy 85 mm jest odizolowany od niepożądanych rezonansów.

Wyposażenie

  • Podwójne głośniki niskotonowe o średnicy 200 mm i głośnik szerokopasmowy o średnicy 85 mm z systemem Balanced Mode Radiator (BMR).
  • Pasmo przenoszenia od 28 Hz do 35 kHz.    
  • Bardzo sztywna obudowa kompozytowa, odizolowana i wewnętrznie podzielona, co pozwala zapewnić optymalne obciążenie dla każdego głośnika.    
  • System odsprzęgający pomiędzy odlewanym cokołem a obudową, poprawiający brzmienie w zakresie niskich częstotliwości.    
  • Dwusprężynowy układ zawieszenia wraz z cylindryczną aluminiową obudową pozwala na optymalizację parametrów funkcjonalnych głośników BMR.    
  • Wykończenie obudów w kolorach Ash, Cherry, Black Zebrano i Rosewood.

Możliwość poprawy parametrów funkcjonalnych za pośrednictwem zewnętrznej zwrotnicy z aktywnym wzmocnieniem.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: