Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Naim NAC 252
Naim NAC 252

Naim NAC 252

ID produktu
3914
Producent
Naim
Kategoria
Cena za
szt.
Dostępność
1 szt.
Cena: 36990 zł oblicz rate
Opis:

NAC 252 to bezpośredni następca NAC-a 52 – do tej pory jednego z najlepszych przedwzmacniaczy w historii. NAC 252 oferuje większe możliwości kontroli i wyboru źródeł, a także znacząco poprawioną konstrukcję, estetykę i wykończenie. Jego wyniki w dziedzinie dźwięku to wynik dekady badań i rozwoju; to jeszcze większa szybkość, więcej detali, lepsza przejrzystość i muzykalność.

Naim NAC 252 łączy w sobie niezwykle przyjemną i dokładną reprodukcję dźwięku, z wyjątkową elastycznością, dzięki której pozostanie sercem najwyższej klasy systemu audio przez długie lata.

Jako dodatek do zalecanych złącz DIN, właściciel NAC-a 252 może wybrać dwa z wejść RCA, co pozwoli na podłączenie szerokiego wyboru komponentów i kabli pochodzących od innych producentów. Opcjonalnie aktywowane, stałopoziomowe wejście typu „unity-gain” pozwala na podłączenie procesora dźwięku przestrzennego AV2 lub podobnego urządzenia innego producenta.

Każde z sześciu wejść oferuje osobną opcję słuchania i nagrywania. Oprócz standardowego „Record Mute”, NAC 252 wycisza nie tylko sygnał wyjściowy, ale także wyłącza całą pętlę nagrywania, eliminując tym samym jakąkolwiek degradację sygnału wyjściowego.

 

Projektując NAC 252 przeglądnięto w Naimie dotychczas stosowane koncepcje, a także topologie układów oraz stosowane komponenty, po raz pierwszy widziane wraz z pionierskimi ideami użytymi w przedwzmacniaczach takich jak NAC52. Inżynierowie spędzili setki godzin, uważnie słuchając poszczególnych projektów i upewniając się, że osiągnęli doskonałą harmonię pomiędzy muzyką i techniką.

Aby to się udało zastosowano precyzyjne potencjometry obrotowe z elementami czyszczącymi ścieżki oporowe, pozwalając zachować integralność muzycznego przekazu oraz zapewnieniając stabilność parametrów w długim okresie czasu.

Osobny zasilacz SuperCap dostarcza prąd z dziesięciu osobnych, niezależnie stabilizowanych modułów zasilających. Dzięki całkowicie odseparowanym regulatorom napięcia, zasilającym układy cyfrowe i przełączniki w układach sygnału audio, nie następuje generowanie zbędnego szumu.

 

WEJŚCIA AUDIO
Analogowe 4 x DIN, 2 x DIN / RCA
Czułość wejściowa 75 mV
Impedancja wejściowa 47 kΩ
Inne wejście AV typu „unity-gain”
WYJŚCIA AUDIO
Analogowe 1 x regulowane, 3 x stałopoziomowe (DIN)
Poziom wyjściowy (stałe) 75 mV, 600 Ω
Poziom wyjściowy (regulowane) 775 mV
Impedancja wyjściowa  
Minimalna impedancja obciążenia 10 kΩ
Zasilane przedwzmacniacz gramofonowy Naim
STEROWANIE
Podczerwień RC5
Wejście trigger RCA na panelu tylnym (RC5)
RS232 opcjonalne (DE9 żeńskie)
ZASILANIE
Napięcie zasilania 24 V, 12 V
Opcje zasilania SuperCap
WIELKOŚĆ
Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)
Masa 7 kg
WYKOŃCZENIE
Front szczotkowany i anodowany na czarno
Obudowa czarny lakier proszkowy

 

Zobacz inne:
Cambridge Audio Azur 651P
Cambridge Audio Azur 651P
Cena: 819 zł
Denon HEOS LINK HS2
Denon HEOS LINK HS2
Cena: 1695 zł
TECHNICS SU-R1 Preamp streamer
TECHNICS SU-R1 Preamp streamer
Cena: 29999 zł
McIntosh C1100 2 częsciowy przedwzmacniacz lampowy
McIntosh C1100 2 częsciowy przedwzmacniacz lampowy
Cena: 59500 zł
McIntosh C500 Przedwzmacniacz
McIntosh C500 Przedwzmacniacz
Cena: 49500 zł