MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Musical Fidelity M6scd odtwarzacz CD z DAC

Musical Fidelity M6scd odtwarzacz CD z DAC

ID produktu 5895
Producent Musical Fidelity
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze CD
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 13995 zł
oblicz rate

Musical Fidelity M6scd

Odtwarzacz CD z DAC

 

Musical Fidelity M6sCD

to kolejny krok naprzód w celu zbudowania perfekcyjnego i wielofunkcyjnego źródła dźwięku w domowym stereo klasy hi-end.

 

W stosunku do swojego poprzednika M6sCD oferuje zupełnie nowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z nową sekcją zasilającą.

 

 

Teraz, dzięki podwójnym przetwornikom Burr-Brown PCM1795, odtwarzacz CD z serii M6 pracuje w jakości 32/192 i korzysta przy tym z autorskiego algorytmu upsamplowania.

 

Nowy M6sCD to kompletne rozwiązanie zdolne przetworzyć dowolny sygnał cyfrowy z domowych urządzeń i przesłać je do wzmacniacza. Każdy element odtwarzacza, poczynając od perfekcyjnego mechanizmu servo przez 32-bitową sekcję cyfrową, aż po znakomite zasilanie, na które składa się kilka zaawansowanych jednostek zasilających.

 

Brzmienie M6sCD to niezwykle neutralny i zbalansowany dźwięk, rasowo audiofilski z nutką ciepła w niskich tonach, w myśl zasady: źródło powinno koloryzować jak najmniej, zaś ostateczny charakter systemu zależy od wzmacniacza i kolumn.Odtwarzacz CD Musical Fidelity zachwyca neutralnością średnich tonów, siłą dźwięku, szerokością sceny oraz selektywnością.

 

W końcu, M6sCD podobnie jak cała seria M6 zachwyca jakością wykonania - perfekcyjnymi cięciami, idealnie położonym malowaniem oraz szlachetnymi materiałami bez grama tworzyw sztucznych.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: