MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Musical Fidelity EB-33 Słuchawki dokanałowe z mikrofonem

Musical Fidelity EB-33 Słuchawki dokanałowe z mikrofonem

ID produktu 5885
Producent Musical Fidelity
Kategoria Słuchawki » Douszne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 439 zł
oblicz rate

Musical Fidelity EB-33

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem

 

 

 

Musical Fidelity posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji znakomicie grających słuchawek w przystępnych cenach. Od pierwszych projektów EB-33 korzystają z tego dziedzictwa.

Brzmienie EB-33 opiera się na zrównoważeniu wszystkich pasm, a przy tym oferuje świetną głębię dźwięku, pełny i bogaty dźwięk bez grama ostrości. Cechą szczególną dokanałówek od Musical Fidelity jest separacja instrumentów i szeroka panorama stereo dzięki zastosowaniu przewymiarowanego, autorskiego przetwornika MF.

Priorytetem podczas tworzenia EB-33 było osiągnięcie naturalnego, realistycznego dźwięku, będącego wiernym odtworzeniem intencji artysty. Materiały, z których wykonano słuchawki są lekkie i wybitnie odporne, a bogaty zestaw pianek dousznych ekstremalnie wygodny. Długie sesje odsłuchowe to czysta przyjemność.

 

EB-33 to sprzęt godny polecenia każdemu miłośnikowi dobrej muzyki.

Przetworniki EB-33 zostały zaprojektowane od podstaw, specjalnie dla tego modelu. Oferują szeroką i płaską charakterystyke przenoszonych częstotliwości przy niskim poziomie zniekształceń. Przetworniki wyposażone w magnesy neodymowe mają średnicę 13.5mm. W przypadku słuchawek dokanałowych to słuszny rozmiar, gwarantujący wysoką skuteczność, mało zniekształceń oraz szerokie pasmo. Pod względem brzmieniowym zachowują wysoką neutralność.

 

EB-33 są wyjątkowo ergonomiczne. Z łatwością dopasowują się do kanału usznego. Trzeba tu zauważyć, że wszystkie słuchawki dokanałowe potrzebują wytłumienia akustycznego dla poprawnego działania - jeżeli nie będą one szczelnie wypełniać kanału usznego, nie zabrzmią poprawnie. Musical Fidelity przykłada wagę do tego często ignorowanego obszaru. EB-33 posiadają 9 zestawów wkładek dousznych w różnych kolorach i rozmiarach tak, aby każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb. Wszystkie wkładki zostały zaprojektowane przez laboratorium Musical Fidelity - nie są to akcesoria zapożyczone z innych produktów, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych marek. 

 

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości ekologicznych materiałów. 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: