MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Musaic MP5 system hifi

Musaic MP5 system hifi

ID produktu 4435
Kategoria Kolumny i Głośniki » Systemy multiroom
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 1490 zł
oblicz rate

MUSAIC MP5

INTELIGENTNE SYSTEMY HI-FI

 

Musaic to zintegrowane urządzenia typu all-in-one, pozwalające na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu domy, zaprojektowane od początku do końca tak, aby były łatwe w użyciu i aby po prostu świetnie brzmiały.

 

Musaic współpracuje z domową siecią Wi-Fi, odtwarzając muzykę z telefonu, tabletu, dysku NAS, komputerów Mac i PC, a także z ponad 15 000 internetowych stacji radiowych oraz szerokiej gamy serwisów streamingowych, w tym: Spotify, Rhapsody, Napster, SomaFM, iHeartRadio, Murfie.

 

Odtwarzaj tę samą muzykę w różnych pomieszczeniach, grupach pomieszczeń lub różną w różnych pokojach, za pomocą perfekcyjnie zsynchronizowanych ze sobą urządzeń.

 

DZIĘKI CZEMU MUSAIC JEST TAK WYJĄTKOWY?

 

Wysokiej jakości dźwięk – każdy produkt Musaic został zaprojektowany w Londynie w jednym, jedynym celu: aby dostarczyć fantastyczny dźwięk z dowolnego źródła.

Absolutna kompatybilność – Musaic pracuje z niemal każdym urządzeniem, poprawiając dźwięk z wszystkich typów plików, w tym 24-bitowych plików o najwyższej rozdzielczości.

Tworzy „inteligentny dom” – za pomocą Musaic możemy kontrolować i ustawiać oświetlenie pomieszczeń i zintegrować je z systemami automatyzacji domu.

 

APLIKACJA MUSAIC CONTROL

 

Na użytkowników urządzeń Musaic czeka bezpłatna aplikacja Musaic Control, przeznaczona na tablety, za pomocą której można będzie bezprzewodowo sterować odtwarzaniem muzyki, niezależnie od tego, gdzie została zapisana.

Umożliwia ona przeszukiwanie pod kątem wykonawcy, płyty lub rodzaju muzyki, daje możliwość regulacji wysokich i niskich tonów w czasie odtwarzania muzyki i bazuje na ładnych, przyjemnych w obsłudze ikonach.

 

PRODUKTY

 

Firma Musaic oferuje dwa systemy bezprzewodowe – mniejszy MP5 oraz nieco większy MP10. Obydwa odtwarzają muzykę z tabletów, smartfonów, komputerów i dysków NAS, także w rozdzielczości 24-bitowej (192 kHz), za pomocą wbudowanych głośników. Oprócz nich możemy odtworzyć także całą gamę standardowych plików, takich jak: MP3 i AAC oraz bezstratnych WAV, FLAC, AIFF oraz ALAC.

 

Aby dźwięk był jak najlepszy, urządzenia korzystają z najnowszych systemów cyfrowej korekcji dźwięku – HDSX firmy Kronoton. Ta opatentowana technologia umożliwia wypełnienie stereofonicznym dźwiękiem nawet dużego pomieszczenia, bez wrażenia, że gra małe urządzenie. Sygnał może zostać przesłany przez Wi-Fi, Bluetooth (także aptX) lub przez połączenie kablowe (rekomendowane dla sygnałów 24-bitowych).

 

MP5 wyposażony został w dwa wzmacniacze o mocy 18 W każdy

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: