MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Monitor Audio Airstream ASB-10

Monitor Audio Airstream ASB-10

ID produktu 5436
Producent Monitor Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Soundbary
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 2390 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

Airstream ASB-10

 

Czym jest duży ekran TV bez dużego dźwięku?

Twój nowy płaski telewizor jest jeszcze większy i jeszcze bardziej szczegółowy niż poprzedni, ale czy zwróciłeś uwagę na to, jak cienki i płaski jest jego dźwięk? Limit miejsca, jaki pozostał w telewizorach po tym, jak zrobiły się jeszcze cieńsze jest teraz tak niewielki, że stosuje się w nich maleńkie głośniczki, a co za tym idzie otrzymujemy zaledwie ułamek dźwięku, który jest dostępny z nowoczesnych konsoli gier, tunerów telewizji cyfrowej i odtwarzaczy BD. Nasz nowy, aktywny soundbar ASB-10, w komplecie za aktywnym subwooferem i niesamowitą funkcjonalnością, np. łączem wi-fi, został zaprojektowany przez ekspertów w dziedzinie dźwięku wysokiej jakości tak, aby na nowo zenergetyzować dźwięk dostarczany z obrazem HD i UHD – teraz usłyszymy detale, dynamikę, które wcześniej nam umykały. W ten prosty i dyskretny sposób możemy całkowicie przekształcić nasz TV w centrum domowej rozrywki.

Filmy, muzyka i magia – to wszystko dzięki ASB-10
Supercienki ASB-10 wyposażony został w wysokiej klasy, precyzyjny system głośnikowy 2.0, z osobnymi wzmacniaczami dla każdego głośnika, procesor Dolby Digital oraz znakomite łącze Bluetooth apt-X. System jest w stanie wygenerować duży, mocny dźwięk z TV, gier, dysków i smartfonów, stając się centrum domowej rozrywki w codziennym życiu.

Moc, precyzja i rozdzielczość w jednym miejscu
ASB-10, mierzący zaledwie 90 x 94 mm, długi na 1 m, doskonale uzupełnia dyskretny design współczesnych telewizorów, niezależnie od tego, czy wiszą one na ścianie, czy stoją na stoliku. Wykonana ze wzmacnianego polimeru obudowa, uzupełniona o stylowe dodatki z aluminium kryje w sobie cztery głośniki niskotonowe Monitor Audio C-CAM o średnicy 3” każdy i dwa głośniki wysokotonowe C-CAM ze złoconymi kopułkami, o średnicy 25 każdy.

Specjalnie opracowana konfiguracja głośników otrzymuje sygnał przygotowany w aż czterech wzmacniaczach sterowanych układem DSP. Zoptymalizowane przez inżynierów Monitor Audio dostarczają fantastyczny, pełen emocji dźwięk. Soundbar jest dzięki temu w stanie dostarczyć duży dźwięk, który znakomicie uzupełni duży obraz.

Łatwe ustawienie i obsługa
Instalacja systemu nie mogłaby być łatwiejsza niż jest w ASB-10. Pojedynczy kabel cyfrowy RCA lub optyczny łączący soundbar z TV wystarczy, aby zdekodować dźwięk cyfrowy z dołączonych źródeł. ASB-10 aktywowany jest automatycznie, kiedy otrzymuje sygnał, a zintegrowane z nim systemy dekodowania Dolby Digital oraz Dolby Pro-Logic II zapewniają kompatybilność z wszystkimi filmami i grami wideo. Układ Dolby Virtual Speaker, zaprojektowany tak, aby replikował trójwymiarowy dźwięk surround z dwóch głośników, dostępny jest pod guzikiem na przedniej ściance i na pilocie zdalnego sterowania. ASB-10 potrafi także streamować nieskompresowany sygnał o jakości CD ze smartfonów i tabletów – umożliwia to technologia ASB-10. Możemy do niego podłączyć także klasyczne źródła analogowe poprzez gniazdo mini-jack 3,5 mm.

 

 • Aktywny soundbar 2.0
 • Wzmacniacze o mocy 100 W pracujące w klasie D – duża moc i wysoka klarowność dźwięku
 • Skalibrowane przez inżynierów Monitor Audio układy DSP, precyzyjnie filtrujące sygnał dla poszczególnych przetworników
 • 4 x 3” głośniki nisko-średniotonowe C-CAM
 • 2 x 25 mm głośniki wysokotonowe C-CAM ze złoconymi membranami
 • Kompaktowe wymiary ułatwiające dowolne umieszczenie – na ścianie lub na stoliku
 • Wbudowana łączność bezprzewodowa 2,4 GHz, pozwalająca na wysłanie cyfrowego, nieskompresowanego sygnału do subwoofera WS-10
 • Łącze Bluetooth, dające możliwość wysłania sygnału ze smartfona, tabletu i PC, w tym w nieskompresowanej formie, dzięki kodekowi apt-X
 • Wejścia cyfrowe RCA i optyczne
 • Analogowe wejście mini-jack 3,5 mm
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Wytrzymała obudowa ze wzmacnianego polimeru z czarną maskownicą i aluminiowymi zakończeniami
 • Wymiary (H x W x D): 99 x 900 x 94 mm

Frequency Response (-6dB)

65Hz – 20KHz

Maximum SPL

105dBA (@1M)

Power Output

Bass/Mid-range: 2 x 30W
Tweeter: 2 x 20W

Drive Unit Complement

4 x 3” Bass/Mid-range drivers with C-CAM metal cone technology
2 x 25mm (1”) Gold C-CAM dome tweeter

 

System Configuration

Dual ABR (Auxiliary Bass Radiator) system

Inputs

Digital Optical (toslink), RCA (SPDIF)
Analogue 3.5mm Stereo jack
USB A – Update
Figure 8 IEC mains power socket

Outputs

2.4GHz wireless sub-woofer

Controls

Remote Control: IR (infra-red) IR codes available

 

Formats

Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,
Dolby Virtual speaker v2.0,
Bluetooth v4.0 with aptX

A.C Input Voltage

90-264V (auto-range)

Amplifier Category

Class D amplifiers

Power Consumption


100W Maximum

 

Colour/ Fnish

Charcoal Grey with black grille cloth

Dimensions (H x W x D)

99 x 900 x 94mm
(including grille, excluding rubber base)

Approvals

ETL/ CE/ Fcc/CB/ Erp/Bluetooth/ Dolby laboratories Inc

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: