MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Monitor Audio A100

Monitor Audio A100

ID produktu 3427
Producent Monitor Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki przenośne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 1990 zł
oblicz rate

A100 łączy w sobie audiofilską jakość brzmienia z technologią XXI wieku w wielkim stylu. Jest w stanie napędzić nawet największe głośniki, dysponując mocą 50 W na kanał w klasie A/B. Klasa A/B jest klasycznym, analogowym rozwiązaniem stosowanym w sprzęcie audio najwyższej klasy. Niezależnie od tego, jakie źródło wybierzesz, A100 zaoferuje dźwięk o wysokiej dynamice, znakomitej przejrzystości i pięknych barwach.

Duży wybór wejść audio analogowych i cyfrowych dostępnych w A100 zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Wzmacniacz może być użyty sam lub jako część systemu audio/TV, dzięki czemu otrzymamy wspaniałe brzmienie z odbiornika TV, konsoli gier lub odtwarzaczy CD, DVD, a nawet Blu-ray. Jeśli chcemy zastosować niewielkie kolumny podstawkowe, do A100 możemy podłączyć subwoofer, który poszerzy pasmo przenoszenia i zapewni niesamowite efekty specjalne przy oglądaniu filmów.

Wzmacniacz wyposażony został w moduł służący do bezprzewodowego przesyłu sygnału. Podłączenie do sieci Wi-Fi jest niezwykle proste. Urządzenie można wykorzystać do odtwarzania muzyki z Maca, PC-ta, iPhone’a, iPada oraz iPod Touch i streamować nieskompresowany sygnał audio, wzmacniać go i przesyłać do głośników. Warto doświadczyć muzyki dostępnej w serwisach Spotify, Last FM i YouTube (dostępność zależy od kraju) - A100 pozwoli na korzystanie z szerokiego wyboru muzyki w jakimkolwiek pomieszczeniu z dostępem do Wi-Fi. Jeśli znajdujemy się z dala od routera Wi-Fi sygnał można przesyłać do A100 poprzez Airstream Direct z urządzenia z iOS.

A100 ma certyfikat DLNA, co oznacza bezproblemową współpracę z serwerami i streaming z urządzeń z Windows Phone, iOS i Android.
Funkcje

    Wielostrefowy, bezprzewodowy, zintegrowany wzmacniacz stereo
    Kompatybilny z Apple AirPlay
    Airstream Direct – dostęp do muzyki poprzez Wi-Fi bez routera
    USB dla ładowania urządzeń peryferyjnych i ustawień Wi-Fi
    Proste połączenie z Wi-Fi
    Moc: 2 x 50 W na kanał
    Audiofilskiej jakości wzmacniacz w klasie A/B
    Cicha praca
    Wysokiej jakości DAC
    Prosty i automatyczny upgrade oprogramowania poprzez Wi-Fi
    Pilot zdalnego sterowania
    Wejścia analogowe stereo RCA
    Wyjście RCA stereo na subwoofer lub końcówkę mocy
    Wejście S/PDIF cyfrowe audio
    Kompatybilny z DLNA
    Ustawienie poziome lub pionowe – dołączony stand
    Kolor czarny lub biały z kontrastującymi bocznymi szklanymi bokami


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: