MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
MCIntosh MC275 końcówka mocy

MCIntosh MC275 końcówka mocy

ID produktu 4801
Producent McIntosh
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 24500 zł
oblicz rate

McIntosh Mc275

Lampowa końcówka mocy

 

 

 

MC275 – szósta generacja legendarnej końcówki mocy McIntosh.

Nowa wersja wzmacniacza posiada wszystkie cechy, które potrzebne są współczesnym audiofilom, a jednocześnie zachowuje wyjątkowe cechy, które uczyniły z MC275 najbardziej poważaną lampową końcówką mocy.

Szósta generacja MC275 ma wiele subtelnych ulepszeń w porównaniu do poprzednich wersji, które w dużym stopniu poprawiają jej jakość, a w połączeniu ze specjalną konstrukcją transformatorów wyjściowych o ultra-szerokim paśmie przenoszenia, zapewniają lepszą kontrolę niskich tonów i mniejsze szumy. Rezultatem końcowym powyższych zmian jest prawdziwa muzyka.

Firmowe, pozłacane zaciski terminali głośnikowych w MC275 gwarantują najlepszą jakość podłączenia dla wszystkich kabli głośnikowych, a wysokiej jakości gniazda RCA i XLR polepszają transmisję sygnału dźwiękowego z przedwzmacniacza.

Siedem niewielkich lamp elektronowych podświetlanych jest diodami LED w celu ukazania stanu pracy wzmacniacza. Podczas rozgrzewania się świecą przez kilka sekund na bursztynowo, a następnie zmieniają kolor na zielony, co oznacza pełną gotowość pracy. W wyjątkowej sytuacji awarii lampowego stopnia wyjściowego, zapalają się czerwone diody LED. Istnieje możliwość sterowania podświetleniem LED za pomocą podłączonego przedwzmacniacza f irmy McIntosh. MC275 został zaprojektowany także do pracy w charakterze wzmacniacza monofonicznego o mocy 150 Watów. Pozłacane zworki umożliwiające pracę w powyższym trybie znajdują się na jego wyposażeniu.

MC275 to w pełni lampowa końcówka mocy, której konstrukcja gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu. We wzmacniaczu zastosowano nowy układ High Speed Sentry Monitor, odpowiedzialny za automatyczne wyłączenie się urządzenia w momencie gdy jedna z lamp ulegnie zużyciu. Wówczas mała dioda znajdująca się najbliżej uszkodzonego zestawu lamp wyjściowych zacznie świecić się na czerwono, wskazując lampy wymagające wymiany. Kiedy zamontuje się nową lampę, wtedy wzmacniacz wróci do swojej normalnej pracy. Jeśli dojdzie do zwarcia przewodów, wtedy Sentry Monitor chroniąc urządzenie przed uszkodzeniem wyłączy wzmacniacz, a odpowiednia dioda LED zacznie błyskać, informując o zaistniałym zdarzeniu.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: