MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
McIntosh MB50 Streamer

McIntosh MB50 Streamer

ID produktu 4996
Producent McIntosh
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze sieciowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 9600 zł
oblicz rate

McIntosh MB50 Streamer

MB50 to wysokiej jakości odtwarzacz strumieniowy wykorzystujący najnowszy standard bezprzewodowej transmisji dźwięku – DTS Play -Fi® – opracowany przez ekspertów słynnej firmy DTS, INC. Play-Fi® pozwala na przesłanie dźwięku w jakości nawet 24-bity/192kHz. Jest to standard otwarty, co oznacza, że można w nim łączyć urządzenia różnych producentów, ale obsługiwane są one za pomocą jednej aplikacji.

MB50 to jedyne (poza bezprzewodowym głośnikiem RS100) urządzenie wykorzystujące standard DTS Play-Fi®, spełniające normy jakości dźwięku firmy McIntosh. Muzyka jest obecnie tworzona, przechowywana oraz dystrybuowana na wiele różnych nowoczesnych sposobów. Niezbędnym stało się wygodne przesyłanie i sterowanie dostępnymi zasobami muzycznymi. MB50 spełnia takie wymagania dzięki możliwości odtwarzania wszystkich ulubionych nagrań znajdujących się w osobistej bibliotece multimedialnej i w serwisach internetowych. MB50 może z łatwością pełnić funkcję centrum odtwarzania plików muzycznych strumieniowanych bezprzewodowo z sieci internetowej. Aby cieszyć się bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki z Internetu wystarczy podłączyć MB50 do posiadanego systemu audio i do osobistej sieci Wi-Fi, a następnie ściągnąć odpowiednią aplikację na urządzenia pracujące pod mobilnymi systemami Apple i Android lub komputerowym systemem Windows. Aplikacja automatycznie indeksuje całą dostępną na dysku muzykę, umożliwiając również odsłuch z serwerów sieciowych. Poza możliwością uzyskania dostępu do osobistej biblioteki plików dźwiękowych, aplikacja obsługuje także muzyczne serwisy streamingowe: Tidal, Spotify®, Amazon Prime Music, Deezer, KKBox, Pandora®, QQMusic, Rhapsody®, SiriusXM®i Songza.

Posiadasz inne systemy audio w swoim domu i pragniesz przesyłać muzykę bezprzewodowo także do niego? Nie ma problemu, po prostu podłącz po jednym z MB50 do każdego swojego systemu audio a możliwym stanie się przesyłanie muzyki do wszystkich z nich. Jeśli dysponujesz kilkoma mobilnymi urządzeniami (np.: telefon komórkowy, tablet, laptop) na których zainstalowano aplikację sterującą MB50, możliwym będzie jednoczesne przesyłanie różnej muzyki do każdego z systemów muzycznych. Dwa analogowe i dwa cyfrowe wyjścia sygnału łączą MB50 z pozostałymi komponentami posiadanego systemu muzycznego. Gniazda wyjściowe umożliwiają wyprowadzenie sygnału w postaci analogowej za pomocą pary XLR lub pary gniazd RCA, a w postaci cyfrowej za pomocą jednego złącza koaksjalnego i jednego optycznego. Para gniazd wejściowych RCA oraz dwa wejściowe gniazda cyfrowe (koaksjalne i optyczne) umożliwiają podłączenie odtwarzacza płyt CD, przekształcając wtedy MB50 w mini-przedwzmacniacz. Dwie anteny Wi-Fi zapewniają mocny sygnał bezprzewodowy pozwalający na bezproblemowe przesyłanie dźwięku. MB50 może zostać podłączony do posiadanej sieci Ethernet za

pomocą opcjonalnego adaptera USB-Ethernet. Rozmiary MB50 pasują idealnie do zintegrowanego systemu audio MXA70 jak i do wzmacniacza słuchawkowego MHA100, dzięki czemu można stworzyć doskonały zestaw hi-fi umożliwiający wysokiej jakości streaming.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: