Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
McIntosh MB50 Streamer
McIntosh MB50 Streamer

McIntosh MB50 Streamer

ID produktu
4996
Cena za
szt.
Dostępność
1 szt.
Cena: 9600 zł oblicz rate
Opis:

McIntosh MB50 Streamer

MB50 to wysokiej jakości odtwarzacz strumieniowy wykorzystujący najnowszy standard bezprzewodowej transmisji dźwięku – DTS Play -Fi® – opracowany przez ekspertów słynnej firmy DTS, INC. Play-Fi® pozwala na przesłanie dźwięku w jakości nawet 24-bity/192kHz. Jest to standard otwarty, co oznacza, że można w nim łączyć urządzenia różnych producentów, ale obsługiwane są one za pomocą jednej aplikacji.

MB50 to jedyne (poza bezprzewodowym głośnikiem RS100) urządzenie wykorzystujące standard DTS Play-Fi®, spełniające normy jakości dźwięku firmy McIntosh. Muzyka jest obecnie tworzona, przechowywana oraz dystrybuowana na wiele różnych nowoczesnych sposobów. Niezbędnym stało się wygodne przesyłanie i sterowanie dostępnymi zasobami muzycznymi. MB50 spełnia takie wymagania dzięki możliwości odtwarzania wszystkich ulubionych nagrań znajdujących się w osobistej bibliotece multimedialnej i w serwisach internetowych. MB50 może z łatwością pełnić funkcję centrum odtwarzania plików muzycznych strumieniowanych bezprzewodowo z sieci internetowej. Aby cieszyć się bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki z Internetu wystarczy podłączyć MB50 do posiadanego systemu audio i do osobistej sieci Wi-Fi, a następnie ściągnąć odpowiednią aplikację na urządzenia pracujące pod mobilnymi systemami Apple i Android lub komputerowym systemem Windows. Aplikacja automatycznie indeksuje całą dostępną na dysku muzykę, umożliwiając również odsłuch z serwerów sieciowych. Poza możliwością uzyskania dostępu do osobistej biblioteki plików dźwiękowych, aplikacja obsługuje także muzyczne serwisy streamingowe: Tidal, Spotify®, Amazon Prime Music, Deezer, KKBox, Pandora®, QQMusic, Rhapsody®, SiriusXM®i Songza.

Posiadasz inne systemy audio w swoim domu i pragniesz przesyłać muzykę bezprzewodowo także do niego? Nie ma problemu, po prostu podłącz po jednym z MB50 do każdego swojego systemu audio a możliwym stanie się przesyłanie muzyki do wszystkich z nich. Jeśli dysponujesz kilkoma mobilnymi urządzeniami (np.: telefon komórkowy, tablet, laptop) na których zainstalowano aplikację sterującą MB50, możliwym będzie jednoczesne przesyłanie różnej muzyki do każdego z systemów muzycznych. Dwa analogowe i dwa cyfrowe wyjścia sygnału łączą MB50 z pozostałymi komponentami posiadanego systemu muzycznego. Gniazda wyjściowe umożliwiają wyprowadzenie sygnału w postaci analogowej za pomocą pary XLR lub pary gniazd RCA, a w postaci cyfrowej za pomocą jednego złącza koaksjalnego i jednego optycznego. Para gniazd wejściowych RCA oraz dwa wejściowe gniazda cyfrowe (koaksjalne i optyczne) umożliwiają podłączenie odtwarzacza płyt CD, przekształcając wtedy MB50 w mini-przedwzmacniacz. Dwie anteny Wi-Fi zapewniają mocny sygnał bezprzewodowy pozwalający na bezproblemowe przesyłanie dźwięku. MB50 może zostać podłączony do posiadanej sieci Ethernet za

pomocą opcjonalnego adaptera USB-Ethernet. Rozmiary MB50 pasują idealnie do zintegrowanego systemu audio MXA70 jak i do wzmacniacza słuchawkowego MHA100, dzięki czemu można stworzyć doskonały zestaw hi-fi umożliwiający wysokiej jakości streaming.

 

 

Zobacz inne:
Marantz NA-11S1
Marantz NA-11S1
Cena: 16995 zł
Marantz NA8005 Sieciowy Odtwarzacz Audio
Marantz NA8005 Sieciowy Odtwarzacz Audio
Cena: 4995 zł
Pioneer N-P01
Pioneer N-P01
Cena: 1999 zł 1599 zł
Pioneer BDP-LX58
Pioneer BDP-LX58
Cena: 3499 zł
Pioneer N-50A Wysyłka gratis !!
Pioneer N-50A Wysyłka gratis !!
Cena: 2749 zł 2499 zł