MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
McIntosh Ma252 wzmacniacz stereo Dostępny od ręki!

McIntosh Ma252 wzmacniacz stereo Dostępny od ręki!

ID produktu 6044
Producent McIntosh
Kategoria Stereo » Wzmacniacze stereo
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 17500 zł
oblicz rate

McIntosh Ma252

Wzmacniacz stereo

 

Ma252 jest pierwszym wzmacniaczem hybrydowym w historii McIntosha. Wykorzystuje wzorce klasycznego designu z legendarnego modelu lampowego MC275. Model 252 łączy najlepsze elementy z technologii lampowej oraz tranzystorowej by stworzyć wzmacniacz robiący potężne wrażenie zarówno wizualnie jak i dźwiękowo.

Stopień przedwzmacniacza używa dwóch lamp 12AX7a oraz dwóch 12AT7 zamkniętych w pięknie wystylizowanych klatkach zabezpieczających. Stopień wyjściowy to klasyczna kontrukcja tranzystorowa dostarczająca 100watt na kanał przy 8ohm lub 160 watt na kanał przy głosnikach o oporności 4 ohm. W pełni analogowy projekt oferuje nam 2 niezbalansowane, 1 zbalansowane  oraz 1 wejście do przedwzmacniacza fono MM. Wszystkim 4 wejściom można nadać nazwy wedle uznania użytkownika w celu uproszczenia korzystania ze wzmacniacza na codzień. Regulacja tonów wysokich i niskich pozwala jak najbardziej dostoswać brzmienie do oczekiwąń użytkownika. Pełno pasmowe wyjście subwooferowe pozwala zastosować dodatkowy głośnik aktywny aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości wystemu w zakresie niskotonowym.

Model MA252 wyposażony został w radiatory w mształcie monogramu McIntosh które połączone są z zaawansowanymi wysokowydajnymi tranzystorami mocy. Tranzystory te pozwoliły wyeliminowac czas potrzebny na rozgrzanie wzmacniacza, dzięki czemu wzmacniacz oferuje maksaymlne możliwości juz z chwilą włączenia go. Potężny mikroprocesor zarządzający całym urządzeniem pozwala na płynną i bezproblemową pracę systemu, wraz z najnowszymi elementami elektronicznymi  wyspecjalizowanymi w działaniu w systemach audio pozwala uzyskać możliwie najlepszy dźwięk.


Dzięki tranzystorowej końcówce mocy MA252 jest pierwszym produktem korzystającym z lamp próżniowych zawierający także opatentowaną technologię PowerGuard. Technologia ta monitoruje sygnał wyjściowy pod kątem potencjalnego przesterowania oraz wprowadza mikro poprawki w czasie rzeczywistym  do sygnału wejściowego w celu uniknięcia wyostrzęń dźwięku, clippingu oraz potencjalnego uszkodzenia głośników. W chwili włączenia PowerGuard 2 lampy przyporządkowane do przesterowanego kanału/kanałów zabłysną na pomarańczowo, powrócą do swojego właściwego zielonego koloru po ustąpieniu clippingu.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: