MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Marantz SR5012  amplituner kinowy

Marantz SR5012 amplituner kinowy

ID produktu 5756
Producent Marantz
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 3199 zł
3795 zł
oblicz rate

Marantz SR5012

 

Amplituner kina domowego

 

 

 

Promocja HEOS!!

 

 

 

10% cashback na zakup kolejnego produktu z serii HEOS!

 

 

 

Promocja obejmuje zakupy dokonane w Listopadzie i grudniu.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji pod adresem:

 

http://www.marantz.eu/cashback/PL.html


 

Kino domowe o wysokiej rozdzielczości zarówno dźwięku jak i obrazu? SR5012 może dostarczyć to wszystko! Jest nie tylko kompatybilny z pełną gamą formatów obrazu 4K Ultra High Definition, od 4K 60Hz aż do HDR, a także obsługuje standard Dolby Vision i Hybrid Log Gamma (HLG; dzięki przyszłej aktualizacji oprogramowania), posiada również dekodery dla Dolby Atmos i przestrzennego dźwięku 3D DTS:X oraz siedem kanałów wzmacniacza, które zapewniają prawdziwe doznania kina domowego.

Dzięki ośmiu wejściom HDMI można do niego podłączyć wiele źródeł wysokiej rozdzielczości, w tym odtwarzacze Blu-ray, urządzenia streamingowe, dekodery i konsole do gier, oferujące wideo o wysokiej rozdzielczości 4K. Dodatkowo potrafi przekonwertować starsze źródła (jak np. DVD) do formatu 4K, tworząc ze starej ścieżki imponującą, przestrzenną scenę dźwiękową dzięki wykorzystaniu Dolby Surround i przetwarzaniu Neural:X. Urządzenie to jest oczywiście w pełni kompatybilne ze ścieżkami dźwiękowymi Dolby TrueHD i DTS:HD dla konwencjonalnego ustawienia przestrzennego 5.1 lub 7.1.

Dzięki Audyssey MultEQ XT precyzyjne ustawienie i kalibracja dźwięku są znacznie ułatwione, podczas gdy opcjonalna aplikacja mobilna Audyssey MultEQ Editor pozwala na dokładniejsze dostrajanie brzmienia, dopasowując je do indywidualnych gustów. Dodatkowo, Audyssey Dynamic EQ dba o czystość i potęgę dźwięku, nawet pracując przy niskim poziomie głośności, podczas gdy Dynamic Volume wyrównuje ewentualne skoki głośności pomiędzy oglądanym przez nas filmem a na przykład reklamami.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: