MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Loewe Reference 75 telewizor premium

Loewe Reference 75 telewizor premium

ID produktu 6530
Producent Loewe
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 28990 zł
54990 zł
oblicz rate

Loewe Reference 75

 

Telewizor 4K

 

Ultra High Definition- dla najlepszego obrazu.
Ekran Ultra High Definition w nowym telewizorze Loewe Reference zapewnia czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż klasyczne urządzenia Full HD. Zdjęcia lub filmy w jakości Ultra HD można oglądać poprzez HDMI, pamięć USB, sieć domową lub za pomocą nowej aplikacji LUMAS z taką ostrością i wyrazistością, na jaką naprawdę zasługują.

 

Algorytm Loewe Ultra HD Scaling przetwarza sygnały TV, które nie spełniają jeszcze standardu HD, z aktualnie dostępnych 1920 x 1080 pikseli aż na 3840 x 2160. Rezultatem tego niezawodnego i bezbłędnego procesu jest znacznie więcej dostrzegalnych szczegółów i lepsza ostrość obrazu niż w przypadku tego, co oferuje Full HD.

 

Przejrzyste formy i ogromne emocje w przypadku których mniej oznacza o wiele więcej
W zakresie designu Loewe wyjątkowo nie oferuje więcej niż inni producenci, lecz mniej. Intencją firmy Loewe jest bowiem redukcja formy do figur geometrycznych. W ten sposób stylistyka nowego telewizora Loewe Reference jest jednoznaczna i jasna, a mimo to niezwykle elastyczna. Inteligentnie ukryte przewody i odpowiednio ukształtowany panel tylny zapewniają najwyższą swobodę w zakresie ustawienia.

 

Dynamika i autentyczność niczym w dobrym kinie i na pełnym emocji koncercie
Loewe Reference zapewnia jakość dźwięku, która może konkurować nawet z najlepszymi urządzeniami hi-fi i zestawami kina domowego: odczuwalne basy, wyraziste tony średnie, precyzyjne tony wysokie i niezwykle szeroki zakres dynamiki – to właśnie charakterystyczny dźwięk Loewe. Zintegrowany soundbar z ośmioma głośnikami generuje czysty dźwięk o mocy muzycznej aż 120 watów, a w połączeniu ze specjalnie skonstruowaną obudową bass-reflex i zintegrowanym dekoderem audio 5.1 z technologią Dolby Digital i DTS sprawia, że pokój zamienia się w domowe kino i prywatną salę koncertową.

 

Loewe Mobile Recording- w każdym miejscu, o każdym czasie.
Nagrywanie na zintegrowanym dysku twardym Loewe DR+ 1 TB można zaprogramować i rozpocząć także spoza domu. Aby to zrealizować wystarczy smartfon i połączenie z internetem.

Loewe Instant Channel Zapping- nowy wymiar prędkości.
Funkcja Loewe Instant Channel Zapping  powoduje błyskawiczne przejście z jednego kanału na drugi bez chwilowego wygaszenia ekranu. Funkcja ta wykorzystuje technologię Dual Tuner, która zapewnia, że podczas oglądania programu na jednym kanale automatycznie ładowany jest następny, o ile nie jest on aktualnie zajęty przez nagrywanie na zewnętrzny twardy dysk. W momencie przełączenia następuje jedynie zmiana obrazu.

Loewe Artist Search- kwintesencja nowych odkryć.
Funkcja Loewe Artist Search po jednym naciśnięciu przycisku wyświetla wszystkie radia internetowe, które w danym momencie odtwarzają utwór wybranego artysty. Dodatkowo ta inteligentna opcja informuje o tym, która spośród 30 000 stacji najczęściej nadaje kompozycje tego wykonawcy.

Loewe Smart tv2move- nowy rodzaj komfortu.
Loewe Smart tv2move zamienia tablet, znajdujący się np. w kuchni lub na balkonie, w drugi telewizor, odtwarzający obraz oczywiście w jakości charakterystycznej dla Loewe.

 

Dostępne akcesoria

  • zmotoryzowane podstawa podłogowa - 11 000zł
  • uchwyt ścienny WM67 - 2 990zł
  • ruchomy uchwyt ścienny - 2 200zł
  • para głośników Loewe Reference Speakers - 9 000zł
  • uchwyt ścienny VESA - 380zł

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: