Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
KEF Blade Totalna wyprzedaż
KEF Blade Totalna wyprzedaż

KEF Blade Totalna wyprzedaż

ID produktu
1971
Producent
KEF
Cena za
szt.
Dostępność
1 szt.
Cena: 57900 zł 47900 zł oblicz rate
Opis:

KEF BLADE Totalna wyprzedaż !! Zadzwoń po lepszą cenę !! Wykończenia specjalne

------------------------------------------------
Szczytowe osiągnięcie w konstrukcji głośników
Gdy nasi inżynierowie dostali wolną rękę, aby stworzyć kolumny najlepiej prezentujące nasze możliwości techniczne, w wyniku ich pracy powstał rewolucyjny pod względem wyglądu i działania prototyp: Concept Blade ? pierwsze na świecie kolumny głośnikowe idealnie imitujące punktowe Ÿródło dŸwięku.

Ich fenomenalne właściwości akustyczne spotkały się z takim aplauzem, że postanowiliśmy wyprodukować model na sprzedaż dla zagorzałych audofili. Po dwóch latach wytężonej pracy, akurat na 50-lecie firmy KEF, mamy oto kolumny Blade.

Pomyślane od początku jako rozwiązanie przekraczające dotychczasowe maksimum możliwości sprzętu audio najwyższej klasy stanowią jedyną w swoim rodzaju syntezę nowatorskich rozwiązań i rewolucyjnego wzornictwa na bazie nowej architektury, która umożliwia idealną imitację punktowego Ÿródłowego dŸwięku. Wynika to ze specyficznego sposobu zaaranżowania czterech głośników niskotonowych sprawiającego, że ich wspólne centrum akustyczne pokrywa się z punktem umieszczenia układu HF/MF Uni-Q, dzięki czemu wydaje się, że dŸwięk płynie z jednego, absolutnie koherentnego Ÿródła.

Obojętne akustycznie smukłe obudowy o parabolicznych zaokrągleniach są tak skonstruowane, aby czystość emitowanych fal dŸwiękowych nie była w żaden sposób zakłócona. Hybrydowy stożek jest tak lekki i sztywny, że jego naturalny punkt podziału jest niemożliwy do osiągnięcia w wymaganym zakresie częstotliwości. We wnętrzu znajduje się wiele pomysłowych rozwiązań wentylujących, usztywniających i przewodzących fale. Starannie dobrane komponenty z najwyższej półki gwarantują utrzymanie parametrów na takim poziomie, że można odczuć o wiele wyższą precyzję odtwarzania niż w przypadku konwencjonalnych głośników. Dzięki temu słychać dŸwięk dorównujący wykonaniu na żywo ? budzący emocje, soczysty i naturalny. Absolutna rewelacja ? czystość dŸwięku i prostota formy.

 

Podana cena za sztukę.

Sprzedajemy tylko parami.

Zobacz inne:
Monitor Audio R270HD para
Monitor Audio R270HD para
Cena: 3790 zł
Harman Kardon HTFS 3 Stojak głośnikowy
Harman Kardon HTFS 3 Stojak głośnikowy
Cena: 330 zł
Kef T101
Kef T101
Cena: 811 zł
Kef T301
Kef T301
Cena: 1140 zł
Monitor Audio MR 4
Monitor Audio MR 4
Cena: 2190 zł