MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Promocja
KEF Blade Totalna wyprzedaż

KEF Blade Totalna wyprzedaż

ID produktu 1971
Producent KEF
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 47900 zł
57900 zł
oblicz rate

KEF BLADE Totalna wyprzedaż !! Zadzwoń po lepszą cenę !! Wykończenia specjalne

------------------------------------------------
Szczytowe osiągnięcie w konstrukcji głośników
Gdy nasi inżynierowie dostali wolną rękę, aby stworzyć kolumny najlepiej prezentujące nasze możliwości techniczne, w wyniku ich pracy powstał rewolucyjny pod względem wyglądu i działania prototyp: Concept Blade ? pierwsze na świecie kolumny głośnikowe idealnie imitujące punktowe Ÿródło dŸwięku.

Ich fenomenalne właściwości akustyczne spotkały się z takim aplauzem, że postanowiliśmy wyprodukować model na sprzedaż dla zagorzałych audofili. Po dwóch latach wytężonej pracy, akurat na 50-lecie firmy KEF, mamy oto kolumny Blade.

Pomyślane od początku jako rozwiązanie przekraczające dotychczasowe maksimum możliwości sprzętu audio najwyższej klasy stanowią jedyną w swoim rodzaju syntezę nowatorskich rozwiązań i rewolucyjnego wzornictwa na bazie nowej architektury, która umożliwia idealną imitację punktowego Ÿródłowego dŸwięku. Wynika to ze specyficznego sposobu zaaranżowania czterech głośników niskotonowych sprawiającego, że ich wspólne centrum akustyczne pokrywa się z punktem umieszczenia układu HF/MF Uni-Q, dzięki czemu wydaje się, że dŸwięk płynie z jednego, absolutnie koherentnego Ÿródła.

Obojętne akustycznie smukłe obudowy o parabolicznych zaokrągleniach są tak skonstruowane, aby czystość emitowanych fal dŸwiękowych nie była w żaden sposób zakłócona. Hybrydowy stożek jest tak lekki i sztywny, że jego naturalny punkt podziału jest niemożliwy do osiągnięcia w wymaganym zakresie częstotliwości. We wnętrzu znajduje się wiele pomysłowych rozwiązań wentylujących, usztywniających i przewodzących fale. Starannie dobrane komponenty z najwyższej półki gwarantują utrzymanie parametrów na takim poziomie, że można odczuć o wiele wyższą precyzję odtwarzania niż w przypadku konwencjonalnych głośników. Dzięki temu słychać dŸwięk dorównujący wykonaniu na żywo ? budzący emocje, soczysty i naturalny. Absolutna rewelacja ? czystość dŸwięku i prostota formy.

 

Podana cena za sztukę.

Sprzedajemy tylko parami.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: