MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Kef Blade Totalna wyprzedaż

Kef Blade Totalna wyprzedaż

ID produktu 1971
Producent KEF
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 47900 zł
57900 zł
oblicz rate

KEF BLADE Totalna wyprzedaż !! Zadzwoń po lepszą cenę !! Wykończenia specjalne

------------------------------------------------
Szczytowe osiągnięcie w konstrukcji głośników
Gdy nasi inżynierowie dostali wolną rękę, aby stworzyć kolumny najlepiej prezentujące nasze możliwości techniczne, w wyniku ich pracy powstał rewolucyjny pod względem wyglądu i działania prototyp: Concept Blade ? pierwsze na świecie kolumny głośnikowe idealnie imitujące punktowe Ÿródło dŸwięku.

Ich fenomenalne właściwości akustyczne spotkały się z takim aplauzem, że postanowiliśmy wyprodukować model na sprzedaż dla zagorzałych audofili. Po dwóch latach wytężonej pracy, akurat na 50-lecie firmy KEF, mamy oto kolumny Blade.

Pomyślane od początku jako rozwiązanie przekraczające dotychczasowe maksimum możliwości sprzętu audio najwyższej klasy stanowią jedyną w swoim rodzaju syntezę nowatorskich rozwiązań i rewolucyjnego wzornictwa na bazie nowej architektury, która umożliwia idealną imitację punktowego Ÿródłowego dŸwięku. Wynika to ze specyficznego sposobu zaaranżowania czterech głośników niskotonowych sprawiającego, że ich wspólne centrum akustyczne pokrywa się z punktem umieszczenia układu HF/MF Uni-Q, dzięki czemu wydaje się, że dŸwięk płynie z jednego, absolutnie koherentnego Ÿródła.

Obojętne akustycznie smukłe obudowy o parabolicznych zaokrągleniach są tak skonstruowane, aby czystość emitowanych fal dŸwiękowych nie była w żaden sposób zakłócona. Hybrydowy stożek jest tak lekki i sztywny, że jego naturalny punkt podziału jest niemożliwy do osiągnięcia w wymaganym zakresie częstotliwości. We wnętrzu znajduje się wiele pomysłowych rozwiązań wentylujących, usztywniających i przewodzących fale. Starannie dobrane komponenty z najwyższej półki gwarantują utrzymanie parametrów na takim poziomie, że można odczuć o wiele wyższą precyzję odtwarzania niż w przypadku konwencjonalnych głośników. Dzięki temu słychać dŸwięk dorównujący wykonaniu na żywo ? budzący emocje, soczysty i naturalny. Absolutna rewelacja ? czystość dŸwięku i prostota formy.

 

Podana cena za sztukę.

Sprzedajemy tylko parami.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: