MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Polecamy
JBL Studio 270 Promocja Wyprzedaż

JBL Studio 270 Promocja Wyprzedaż

ID produktu 3224
Producent JBL
Kategoria Promocje
Cena za szt.
Dostępność 2 szt.
Cena: 1149 zł
oblicz rate

JBL Studio 270

 

kolumny podłogowe

 

tylko teraz

 

Promocja Wyprzedaż 1149 zł/szt

 


 

Studio 270 to jeden z trzech modeli podłogowych tej linii. Minimalistyczny design i niezwykle staranne wykonanie sprawiają, że do złudzenia przypomina czworościenny słup z wypolerowanego antracytu, o miękko zaoblonych krawędziach, a i masa (ponad 16 kg!) tego złudzenia nie rozwiewa. Któż nie chciałby mieć tak szykownego bibelotu w zasięgu wzroku? I w zasięgu słuchu, bo ta trójdrożna kolumna potrafi z rozmachem otworzyć drzwi do świata, w którym dźwięk kształtowany jest o niebo misterniej niż kamień.

We wnętrzu zagnieżdżono jeden nad drugim dwa przetworniki z membraną poliplasową (100 mm średniotonowiec i 165-milimetrowy głośnik niskotonowy) oraz 25-milimetrowy, kopułowy tweeter CMMD umieszczony w falowodzie High Definition Imaging (HDI), znanym już z okrytych sławą, profesjonalnych monitorów JBL M2 Master Reference. Pierwsze dwa budują czystość, precyzję i realizm wokali oraz basy tak gęste, że prawie namacalne – podstawę dobrego, kinowego dźwięku. Wysiłki przetwornika tonów niskich wydatnie wspomaga zamontowany na tylnej ścianie port Slipstream, ograniczający wibracje i zakłócenia sygnału niskich częstotliwości, i w ten sposób finalnie cyzelujący brzmienie dołu pasma. Natomiast driver wysokich częstotliwości to specjalista od kształtowania kryształowo czystej, niezakłóconej i nie mniej potężnej górki pasma przenoszenia. Jego otoczenie gwarantuje dźwiękowi naturalną równowagę i sprawia, że wysokie tony odtwarzanie są jednakowo dobrze w całym pomieszczeniu. Każdym pomieszczeniu – małym i dużym. Tak, ta kolumna należy do rodziny w pełni demokratycznej, która doskonale zagra nie tylko w przestronnym salonie ale i w kawalerce. Cena też jej w tym nie przeszkodzi.

Funkcjonalność

Kolumny stereo dzielą się na podłogowe oraz podstawkowe. Dobór wielkości kolumn zależy przede wszystkim od wielkości pomieszczenia. W pomieszczeniach do 10m kw warto dobierać kolumny podstawkowe. W przypadku pomieszczeń do 20m kw sprawdzą się zarówno większe podstawkowe jak i podłogowe. W pomieszczeniach o powierzchni 30m kw i więcej polecamy większe kolumny podłogowe.

Zdecydowana większość kolumn produkowana jest w ramach jednej linii, na którą składają się kolumny podłogowe, podstawkowe (często z uchwytami do podwieszania w komplecie) oraz kolumna centralna – stosowana do kina domowego. Uzupełnieniem powyższych produktów są subwoofery, które podobnie jak kolumny stereo mogą w znaczący sposób różnić się nawet w tym samym przedziale cenowym.

Zazwyczaj w ramach systemu stereo istnieje możliwość dołączenia subwoofera i stworzenia zestawu 2.1, który może być także traktowany jako podstawowe kino domowe z możliwością rozszerzenia o kolumnę centralną oraz kolumny podstawkowe – jako tylne głośniki efektowe.

 

 • Typ: 3-drożna kolumna podłogowa
 • Głośniki:
  • Niskotonowy: 165 mm, PolyPlas
  • Średniotonowy: 100 mm, PolyPlas
  • Wysokotonowy: 25 mm, CMMD
 • Bass Refleks: Tył
 • Podłączenie przewodówi: Bi Wire (podwójna para kabli - opcjonalnie)
 • Impedancja nominalna: 8 Ohm
 • Skuteczność: 88 dB
 • Zalecana moc wzmacniacza: 20 - 200W
 • Pasmo przenoszenia: 45 Hz - 22 kHz (-3dB)
 • Gniazda: Pozłacane, śrubowe
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 101 x 23.7 x 24.4 cm
 • Waga netto: 16.1 kg

 Podana cena jest ceną za sztukę.

Sprzedawane tylko w parach.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: