Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
JBL REFLECT RESPONSE bezprzewodowe słuchawki sportowe
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
JBL REFLECT RESPONSE bezprzewodowe słuchawki sportowe

JBL REFLECT RESPONSE bezprzewodowe słuchawki sportowe

ID produktu 4992
Producent JBL
Kategoria Słuchawki » Bezprzewodowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 669 zł
oblicz rate

JBL REFLECT RESPONSE

 

Bezprzewodowe słuchawki sportowe sterowane dotykiem

 

Słuchawki sportowe JBL Reflect Response wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność sterowania dotykiem. Poprzez odpowiednio długie przytrzymanie palca lub dłoni na słuchawce kontroluje się swoją muzykę. Na lewej słuchawce przytrzymanie palca przez 4 sekundy blokuje i odblokowuje słuchawki, natomiast dotknięcie przez 2 sekundy przerzuca utwór wstecz. Na prawej słuchawce dostępne są aż trzy funkcjonalności: dotknięcie przez 4 sekundy to wybieranie głosowe, dotknięcie przez 2 sekundy to przerzucenie utworu na następny, natomiast dotknięcie przez 1 sekundę to odtwarzanie, pauzowanie, a także odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych. W związku z tym nie trzeba przerywać treningu, wystarczy odpowiednio długo przytrzymać palce lub dłoń na słuchawce. 
Ponadto JBL Reflect Response zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki i legendarnego brzmienia JBL. Oznacza to, że w tym czasie trening może trwać nieprzerwanie, a muzyka dodatkowo motywować do większego wysiłku. Słuchawki wyposażono również w ergonomiczną opaskę na szyję oraz specjalnie zaprojektowane wkładki do uszu, które gwarantują niewypadanie bez względu na to jak intensywnie się trenuje. Słuchawki dostępne są w kolorze niebieskim i czarnym. Są też odporne na pot oraz posiadają odblaskowe elementy, co jest istotne dla sportowców. 
By zadowolić wszystkich sportowców słuchawki JBL Reflect Response są bezprzewodowe, ultralekkie, odporne na pot i wyposażone w ergonomiczną, opatentowaną opaskę na szyję. Pozwala to przenieść intensywność treningów na wyższy poziom. 
Specyfikacja techniczna
Przetworniki dynamiczne: 8.6 mm
Pasmo przenoszenia: 10kHz – 22kHz
Bluetooth 
Ponad 10 godzin odtwarzania na jednym naładowaniu
Odporne na pot
Odblaskowy kabel
Sterowanie gestem i dotykiem


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: