Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth

JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth

ID produktu 5232
Producent JBL
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki przenośne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 739 zł
oblicz rate

Bezprzewodowe słuchanie. Niewyczerpane ładowanie.

JBL Charge 3 to najwyższej jakości potężny przenośny głośnik Bluetooth generujący doskonały dźwięk stereo i służący jednocześnie jako bank energii.


Wodoodporna konstrukcja, wytrzymały materiał i solidna obudowa sprawią, że z Charge 3 zabawa będzie Ci towarzyszyła w każdym miejscu – czy to na basenie, czy na spacerze w deszczu. Wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh gwarantuje 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB.

Wbudowany zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa pozwala za naciśnięciem jednego przycisku uzyskać podczas rozmów krystalicznie czysty dźwięk. Połącz ze sobą bezprzewodowo głośniki obsługujące technologię JBL Connect, by dodatkowo poprawić jakość dźwięku.

 

Cechy i zalety:

-Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 3 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj potężny dźwięk stereo.

-Bank energii o pojemności 6000 mAh - wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet 20 godzin odtwarzania muzyki i pozwala ładować smartfony oraz tablety przez port USB.

-Odbieraj połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.

-Głośnika Charge 3 można bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany. Można go nawet zanurzać w wodzie.

-Zbuduj własny ekosystem, łącząc ze sobą głośniki obsługujące technologię JBL Connect i poprawiając w ten sposób jakość dźwięku.

-Dzięki trwałemu materiałowi osłaniającemu i wytrzymałej gumowej obudowie głośnik sprawdzi się w każdych warunkach.

-Usłysz basy, poczuj basy i zobacz basy. Dwie zewnętrzne membrany bierne najlepiej pokazują moc drzemiącą w tych głośnikach.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: