Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth
JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth

JBL CHARGE 3 Głośnik bluetooth

ID produktu
5232
Producent
JBL
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 769 zł 739 zł oblicz rate
Opis:

Bezprzewodowe słuchanie. Niewyczerpane ładowanie.

JBL Charge 3 to najwyższej jakości potężny przenośny głośnik Bluetooth generujący doskonały dźwięk stereo i służący jednocześnie jako bank energii.


Wodoodporna konstrukcja, wytrzymały materiał i solidna obudowa sprawią, że z Charge 3 zabawa będzie Ci towarzyszyła w każdym miejscu – czy to na basenie, czy na spacerze w deszczu. Wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh gwarantuje 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB.

Wbudowany zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa pozwala za naciśnięciem jednego przycisku uzyskać podczas rozmów krystalicznie czysty dźwięk. Połącz ze sobą bezprzewodowo głośniki obsługujące technologię JBL Connect, by dodatkowo poprawić jakość dźwięku.

 

Cechy i zalety:

-Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 3 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj potężny dźwięk stereo.

-Bank energii o pojemności 6000 mAh - wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet 20 godzin odtwarzania muzyki i pozwala ładować smartfony oraz tablety przez port USB.

-Odbieraj połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.

-Głośnika Charge 3 można bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany. Można go nawet zanurzać w wodzie.

-Zbuduj własny ekosystem, łącząc ze sobą głośniki obsługujące technologię JBL Connect i poprawiając w ten sposób jakość dźwięku.

-Dzięki trwałemu materiałowi osłaniającemu i wytrzymałej gumowej obudowie głośnik sprawdzi się w każdych warunkach.

-Usłysz basy, poczuj basy i zobacz basy. Dwie zewnętrzne membrany bierne najlepiej pokazują moc drzemiącą w tych głośnikach.

 

 

Zobacz inne:
Dali Kubik  XTra
Dali Kubik XTra
Cena: 1499 zł
Wharfedale Głośnik Aktywny COBALT
Wharfedale Głośnik Aktywny COBALT
Cena: 999 zł
JBL Pulse 2
JBL Pulse 2
Cena: 849 zł 799 zł
Harman Kardon Onyx
Harman Kardon Onyx
Cena: 2499 zł 1999 zł
Harman Kardon Esquire 2
Harman Kardon Esquire 2
Cena: 1099 zł 999 zł