MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio SPDIF iPurifier

IFI Audio SPDIF iPurifier

ID produktu 5615
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 799 zł
oblicz rate

IFI Audio

spdif ipurifier

 

SPDIF iPurifier to po części pokłon dla wcześniejszych urządzeń SPDIF takich jak Genesis Digital Lens. Korzystając z najnowszych osiągnięć technicznych AMR/iFi, jest przygotowany na pełną gamę urządzeń SPDIF dostępnych dzisiaj na rynku. Potrafi odczytać każdą, nawet lewo widoczną „falę prostokątną” i przetworzyć ją, przy pomocy REclock/REgenerate, do jej pierwotnego, perfekcyjnego kształtu.

Począwszy od Apple TV przez Google Chromecast, PS4, X-Boxa po telewizory 4k, SPDIF jest głównym, cyfrowym wyjściem audio. W wielu popularnych produktach, sygnał transmisji SPDIF jest dość niskiej jakości. SPDIF iPurifier przepuszcza taki sygnał przez cztery stopnie naprawcze, po przejściu przez nie sygnał jest pozbawiony jitteru i perfekcyjnie odbudowany. Rezultatem jest doskonała jakość dźwięku, z większym ciepłem, lepszą rozdzielczością i poprawionym kontrastem dynamicznym.

 

Pomimo niewielkich rozmiarów, urządzenie składa się z 53 niezależnych komponentów, są dwie niezależne płytki drukowane, każda z nich spełniająca parametry wojskowe i zapakowana po brzegi najnowocześniejszą techniką.

 

 

Dostępne sygnały: 44.1/48/88.2/96/176.4/192kHz; 16 do 24 Bitów, DSD/DoP, Dolby Digital, DTS

Wejście: Kombinacja optyczny mini-jack i pozłacane gniazdo koaksjalne (impedancja 75 omów)

Wyjścia: Pozłacane gniazdo koaksjalne (impedancja 75 omów) i optyczny mini-jack

Zasilanie: micro USB, 5V/500mA ( iPower 5V dołączony do zestawu )

Wymiary: 71(d) x 19(sz) x 20(w)mm/2.8” x 0.74” x 0.79”

Waga: 29g ( 1.02oz )

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: