MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio Mercury USB 1m

IFI Audio Mercury USB 1m

ID produktu 5626
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria » Kable i przewody
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 800 zł
oblicz rate

IFI Audio

Mercury USB kabel  1m

 

 

Kabel USB iFi Mercury jest pojedynczym bratem wysoko ocenianego kabla Gemini. Kabel USB Mercury przepisuje standard transmisji USB zgodnie z wymogami high-endowego audio. Co najważniejsze, specjalna geometria kabla jest zgodna z 90 omową impedancją wymaganą przez standard USB, w sposób przekraczający wymogi standardu 2.0. Rezystencja jest 3x niższa niż konieczna. Łączówki Final USB zostały opracowane przez firmę i mają wyjątkowe ekranowanie i sztywność. Nietypowa konstrukcja filtra RF3 umożliwia jego dostosowanie przez użytkownika. Mając te wszystkie przełomowe technologie zaimplementowane, jeden odsłuch i nie ma już powrotu.

Prosta i efektywna grafika poniżej. Mercury (tak jak i Gemini) doskonale utrzymuje 90 omową impedancję narzuconą przez specyfikację USB, mając jedynie 1% odchyłkę od tej impedancji na całej długości (czyli kabel i wtyki).

Inne drogie, audiofilskie kable, często miewają odchylenia rzędu 15% (78 omów – 103 omy!) To jeden z najważniejszych parametrów, który często jest pomijany, a jest bardzo ważny, kiedy staramy się zmaksymalizować jakość przesyłu sygnału.

 

Sygnał biegnie przez kabel i wtyki. Z tego względu, wtyk musi być równie wyjątkowy jak kabel. Większość kabli USB ma wtyki zalewane plastikiem. Plastik nie jest w stanie ekranować wysokich częstotliwości przesyłanych USB, więc szum będzie się wydostawał na zewnątrz. Także jakość nie jest najwyższa. Wtyki Final USB pozwalają na doskonałe ekranowanie RF od końca do końca, będąc zrobionymi z litego aluminium. Pozłacane konektory pozwalają na lata bezstresowej eksploatacji.

Wtyki iFi wyglądają i zachowują się jakby były zrobione z jednego bloku aluminium. To nie jest dalekie od prawdy. To jest standard iFi.

 

 

Kompatybilne z High-Speed USB 2.0 (24Bit/192kHz i więcej)
Przewodnik Czysta miedź OHFC
Izolacja Polietylen
Ekranowanie Podwójny ekran
Impedancja 90 omów
Wtyki iFi ‘FINAL’ USB
Długość/Waga 1.0m/290g
Gwarancja 12 miesięcy

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: