MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
IFI Audio iUSB 3.0 micro zasilacz

IFI Audio iUSB 3.0 micro zasilacz

ID produktu 5604
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1949 zł
oblicz rate

IFI Audio

 

iUSB 3.0 micro

 

Zasilacz usb

 

Nowy micro iUSB3.0 zawiera firmowe, przełomowe technologie USB audio: Aktywną eliminację szumów (Active Noise Cancellation+®), REclock®, REbalance® i REgenerate® przy jednoczesnym zachowaniu i unowocześnieniu oryginalnego PowerStation® do wersji PowerStation+®, który był ojcem sukcesu swojego poprzednika.

 

Kompletne rozwiązanie problemu „złych duchów” audio USB.

Lista wszystkich ośmiu najważniejszych „złych duchów”, które prowadzą do pogorszenia jakości dźwięku, a które rozwiązuje Micro iUSB3.0 za jednym zamachem:

  • eliminuje jitter USB

  • przywraca integralność sygnału

  • poprawia balans sygnału

  • tłumi zakłócenia ramki

  • tłumi szumy pakietów

  • ultra czyste zasilanie

  • eliminuje zakłócenia masy

  • poprawia niedopasowanie impedancyjne

Podczas gdy wiele niedociągnięć urządzeń USB audio nie jest jeszcze na rynku audio branych pod uwagę, firma iFi już sobie z nimi poradziła.

 

 

Hub USB 2 x port USB, podłącz DAC-a i dysk twardy

Chcemy działać kompleksowo, dlatego wyposażyliśmy micro iUSB w podwójne porty USB. Produkt działa wówczas jako audiofilski, zasilający hub USB obsługujący dwa urządzenia: DAC i dysk twardy. Oznacza to, że cały tor audio z komputera jest tak cichy jak najgłośniejsze źródło i nie zakłóca sąsiadującego urządzenia.

 

Sygnał jest teraz zbalansowany: REbalance®

Sygnał USB jest właściwie zbalansowanym sygnałem (symetrycznym względem osi poziomej), jednakże większość sygnałów USB jest niezbalansowana w pewnym stopniu i zanieczyszczona szumami. Usuwając składową stałą i re-symetryzując sygnał audio USB otrzymujemy sygnał perfekcyjnie symetryczny i wolny od zakłóceń

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: