MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio iLink dac

IFI Audio iLink dac

ID produktu 5605
Producent IFI Audio
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1299 zł
oblicz rate

IFI Audio

 

iLink

 

Przetwornik USB

 

iLINK to ultymatywny konwerter USB do SPDIF. Zamiast rozpocząć od samego układu konwertera, przeanalizowaliśmy cały proces transmisji i konwersji. Tylko wykonując tą fundamentalną pracę mogliśmy pokonać soniczne defekty mainstreamowych konwerterów.

Kiedy cyfrowy sygnał jest konwertowany z jednego formatu na inny, to jitter pojawia się na wielu frontach. Musieliśmy więc zając się jitterem i innymi, niekorzystnymi procesami degradującymi brzmienie. Konwerter iLINK jest jedyny w swoim rodzaju, korzystający z zaawansowanych technologii niespotykanych w innych konwerterach takich jak Super Digital Output i JET, Technologia Eliminacji Jittera.

Przy tym iLINK jest w stanie przetwarzać asynchroniczne dane audio HD do 24/192. Pomimo niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z eliminacją jittera. Dokładność odtwarzania i wierność oryginałowi po prostu nie ma sobie równych. W końcu można cieszyć się wiernym odtwarzaniem z komputerowego źródła muzyki do DACa z wejściem SPDIF. iLINK. Całkowicie od nowa połączony.

 

 

Wejście Full-Speed USB 2.0 typ-B
Wyjścia Super Digital Outputs (RCA) x 2
• wysoki poziom: JEDYNY konwerter, który może łączyć się z drugim głównym typem odbiorników SPDIF, posiadając odpiwiednio wysoki poziom sygnału.
• normaly poziom: Standardowe wyjście SPDIF
Wyjście optyczne *
* Ten standard transmisji jest ograniczony do 96kHz
  Kompatybilny z High-Speed USB 2.0 (24-Bit/192kHz)
Pobór mocy (max) < 2.5W
Wymiary 158(l)x68(w)x28(h)mm
Waga 265g(0.58lbs)

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: