MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
IFI Audio iLink dac

IFI Audio iLink dac

ID produktu 5605
Producent IFI Audio
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1299 zł
oblicz rate

IFI Audio

 

iLink

 

Przetwornik USB

 

iLINK to ultymatywny konwerter USB do SPDIF. Zamiast rozpocząć od samego układu konwertera, przeanalizowaliśmy cały proces transmisji i konwersji. Tylko wykonując tą fundamentalną pracę mogliśmy pokonać soniczne defekty mainstreamowych konwerterów.

Kiedy cyfrowy sygnał jest konwertowany z jednego formatu na inny, to jitter pojawia się na wielu frontach. Musieliśmy więc zając się jitterem i innymi, niekorzystnymi procesami degradującymi brzmienie. Konwerter iLINK jest jedyny w swoim rodzaju, korzystający z zaawansowanych technologii niespotykanych w innych konwerterach takich jak Super Digital Output i JET, Technologia Eliminacji Jittera.

Przy tym iLINK jest w stanie przetwarzać asynchroniczne dane audio HD do 24/192. Pomimo niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z eliminacją jittera. Dokładność odtwarzania i wierność oryginałowi po prostu nie ma sobie równych. W końcu można cieszyć się wiernym odtwarzaniem z komputerowego źródła muzyki do DACa z wejściem SPDIF. iLINK. Całkowicie od nowa połączony.

 

 

Wejście Full-Speed USB 2.0 typ-B
Wyjścia Super Digital Outputs (RCA) x 2
• wysoki poziom: JEDYNY konwerter, który może łączyć się z drugim głównym typem odbiorników SPDIF, posiadając odpiwiednio wysoki poziom sygnału.
• normaly poziom: Standardowe wyjście SPDIF
Wyjście optyczne *
* Ten standard transmisji jest ograniczony do 96kHz
  Kompatybilny z High-Speed USB 2.0 (24-Bit/192kHz)
Pobór mocy (max) < 2.5W
Wymiary 158(l)x68(w)x28(h)mm
Waga 265g(0.58lbs)

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: