MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
IFI Audio iDSD LE nano dac

IFI Audio iDSD LE nano dac

ID produktu 5612
Producent IFI Audio
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 649 zł
oblicz rate

IFI Audio 

iDSD LE nano

 

Nano iDSD Light Edition (LE – wersja lekka) to najnowszy DAC iFi audio na początek drogi. iDSD LE ma to samo DNA jak wielokrotnie nagradzany iDSD, ale nie ma wyjścia SPDIF, wyboru filtra cyfrowego i odtwarza sygnały do DSD128/PCM384. Ta „kieszonkowa rakieta” otwiera katalog ale ma odpowiedni rodowód, który gwarantuje taką samą jakość brzmienia jak jego starsze rodzeństwo. Potrafi śmiertelnie przestraszyć inne tanie przetworniki, a i wiele droższych też.

 

W iFi nie dyskutujemy nad tym, który format jest lepszy. Ale mamy obsesję aby odtwarzać każdy format w optymalny sposób.

Co to oznacza? Wybór najbardziej zaawansowanego przetwornika i jego wzorcowa implementacja.

Układ DAC Burr Brown, z którego skorzystaliśmy, został opracowany przez BB w Japonii i samego BB (a nie jak teraz BB/TI). Pomimo tego, że ten produkt został wprowadzony na rynek po połączeniu obu firm, ten układ to łabędzi śpiew Burr Browna, najlepsze co osiągnęli w zakresie techniki przetworników, i do dziś jest doceniany.

 

Ostatnie rozwiązania urządzeń „smart” takich jak iPhone/iPad/Android zamieniły je z telefonów w przenośne, high-endowe, komputerowe źródła audio. Te mądre urządzenia są w stanie natywnie przesyłać audio wysokiej rozdzielczości PCM/DSD/DXD. Ponieważ iDSD LE potrafi natywnie dekodować takie same pliki, powstaje high-endowa kombinacja ‘transport i DAC’, która pomimo niewielkich rozmiarów potrafi zaoferować wybitny dźwięk w podróży jak i w domu.

Poniżej jest kilka obrazów ekranu w czasie używania iPhone z Onkyo HF Player oraz zestawu Camera Connection Kit i iDSD LE. Jak widać, każdy format wysokiej rozdzielczości jest odtwarzany, włączając w to DSD.


 

Formaty audio:

PCM 44.1 do 384kHz/16-32bit

DSD 2.8, 3.1, 5.6 i 6.2MHz/1bit

DXD 352.8, 384kHz/24bit

 

 

USB:

Asynchroniczne USB 2.0 (32 bit/384 kHz)

 

 

   

Akumulator:

Litowo-polimerowy 1000 mAh

Pobór mocy:

< 1.5W

 

 

Wymiary:

106 (l) x 67 (w) x 28 (h) mm

 

 

Waga:

167g (0.37lbs)

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: