MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio iDSD LE nano dac

IFI Audio iDSD LE nano dac

ID produktu 5612
Producent IFI Audio
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 769 zł
oblicz rate

IFI Audio 

iDSD LE nano

 

Nano iDSD Light Edition (LE – wersja lekka) to najnowszy DAC iFi audio na początek drogi. iDSD LE ma to samo DNA jak wielokrotnie nagradzany iDSD, ale nie ma wyjścia SPDIF, wyboru filtra cyfrowego i odtwarza sygnały do DSD128/PCM384. Ta „kieszonkowa rakieta” otwiera katalog ale ma odpowiedni rodowód, który gwarantuje taką samą jakość brzmienia jak jego starsze rodzeństwo. Potrafi śmiertelnie przestraszyć inne tanie przetworniki, a i wiele droższych też.

 

W iFi nie dyskutujemy nad tym, który format jest lepszy. Ale mamy obsesję aby odtwarzać każdy format w optymalny sposób.

Co to oznacza? Wybór najbardziej zaawansowanego przetwornika i jego wzorcowa implementacja.

Układ DAC Burr Brown, z którego skorzystaliśmy, został opracowany przez BB w Japonii i samego BB (a nie jak teraz BB/TI). Pomimo tego, że ten produkt został wprowadzony na rynek po połączeniu obu firm, ten układ to łabędzi śpiew Burr Browna, najlepsze co osiągnęli w zakresie techniki przetworników, i do dziś jest doceniany.

 

Ostatnie rozwiązania urządzeń „smart” takich jak iPhone/iPad/Android zamieniły je z telefonów w przenośne, high-endowe, komputerowe źródła audio. Te mądre urządzenia są w stanie natywnie przesyłać audio wysokiej rozdzielczości PCM/DSD/DXD. Ponieważ iDSD LE potrafi natywnie dekodować takie same pliki, powstaje high-endowa kombinacja ‘transport i DAC’, która pomimo niewielkich rozmiarów potrafi zaoferować wybitny dźwięk w podróży jak i w domu.

Poniżej jest kilka obrazów ekranu w czasie używania iPhone z Onkyo HF Player oraz zestawu Camera Connection Kit i iDSD LE. Jak widać, każdy format wysokiej rozdzielczości jest odtwarzany, włączając w to DSD.


 

Formaty audio:

PCM 44.1 do 384kHz/16-32bit

DSD 2.8, 3.1, 5.6 i 6.2MHz/1bit

DXD 352.8, 384kHz/24bit

 

 

USB:

Asynchroniczne USB 2.0 (32 bit/384 kHz)

 

 

   

Akumulator:

Litowo-polimerowy 1000 mAh

Pobór mocy:

< 1.5W

 

 

Wymiary:

106 (l) x 67 (w) x 28 (h) mm

 

 

Waga:

167g (0.37lbs)

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: