MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio iCan SE wzmacniacz słuchawkowy

IFI Audio iCan SE wzmacniacz słuchawkowy

ID produktu 5607
Producent IFI Audio
Kategoria Słuchawki » Wzm. słuchawkowe
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1399 zł
oblicz rate

IFI Audio

iCan SE

 

Wzmacniacz słuchawkowy

 

 

iCAN – Special Edition jest ‘specjalnie zestrojoną’ wersją naszego świetnie sprzedającego się micro iCAN. Jest wyposażony we wzmocnienie w klasie A, DirectDrive oraz TubeState. Jeśli chodzi o wyposażenie na nowo usprawnione XBass, 3D Holographic dla słuchawek oraz ustawienie wzmocnienia (Gain) 0 dB, 12 dB i 24 dB. Zasilany z nowego iPower (15V), specjalny układ Turbo we wzmacniaczu dostarcza nawet 4000 mW żeby móc napędzić nawet najbardziej wymagające słuchawki.

 

Micro iCAN wykorzystuje dyskretny układ, który modeluje brzmienie w taki sposób, jak lampy wzmacniają audio. TubeState wytwarza ciepły, przestrzenny i naturalny dźwięk, bez szumu i zniekształceń, które są produktem ubocznym wielu układów lampowych. Układ TubeState jest stosowany jedynie przez iFi, a daje całkiem dużą poprawę brzmienia, ponad to co jest oferowane przez inne wzmacniacze słuchawkowe działające w klasie A zasilane z sieci.

 

Ponieważ nagrania są praktycznie wyłącznie zrobione dla kolumn a nie dla słuchawek (które są ich odwrotnością polaryzacyjną) to często występuje wrażenie słuchania czegoś ‘wewnątrz głowy’. Układ 3D HolographicSound dla słuchawek koryguje to, powodując, że słuchawki znikają, tak jakby wykonawca nie był wewnątrz głowy, a na zewnątrz, w pokoju.

Dla wersji specjalnej (Special Edition) układ 3D HolographicSound został jeszcze bardziej usprawniony, więc nie ma tylko poszerzenia sceny, ale raczej scena zostaje ustawiona przed słuchaczem, co pozwala na wielogodzinne słuchania bez zmęczenia.

 

Korzystając z technologii aktywnej redukcji szumów, pozyskanej z AMR, poziom szumów jest nawet lepszy niż w oryginale. iPower ma wyjątkowo niskie szumy w zakresie audio, tylko 1 uV! Aby ustawić to w jakimś kontekście, to zasilacz ultra niskoszumny iFi był wyjątkowy mając szumy na poziomie 10 uV. Porównując to z bardzo dobrym, audiofilskim zasilaczem linowym, który ma szumy na poziomie 20 uV, jasno widać, że technologia zasilania AMR/iFi nie ma sobie równych.

 

DANE TECHNICZNE

Wzmocnienie (Gain): 0dB, 12dB i 24dB wybierane przez użytkownika

Stosunek Sygnał/Szum (SNR): >123dB(A)

Zniekształcenia harmoniczne (THD):

Pasmo przenoszenia: 0.5Hz do 500KHz(-3dB)

Impedancja wyjściowa:

Moc wyjściowa: >4000mW(16 om)

Napięcie wyjściowe: >10V (>600 om)

Napięcie zasilania: AC 100 – 240V, 50/60Hz

Pobór mocy: < 5W w spoczynku, 12W max.

wymiary: 158(d) x 68(s) x 28(w) mm

Waga: 216g (0.48 lbs)


 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: