Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
IFI Audio iCan SE wzmacniacz słuchawkowy
IFI Audio iCan SE wzmacniacz słuchawkowy

IFI Audio iCan SE wzmacniacz słuchawkowy

ID produktu
5607
Producent
IFI Audio
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 1399 zł oblicz rate
Opis:

IFI Audio

iCan SE

 

Wzmacniacz słuchawkowy

 

 

iCAN – Special Edition jest ‘specjalnie zestrojoną’ wersją naszego świetnie sprzedającego się micro iCAN. Jest wyposażony we wzmocnienie w klasie A, DirectDrive oraz TubeState. Jeśli chodzi o wyposażenie na nowo usprawnione XBass, 3D Holographic dla słuchawek oraz ustawienie wzmocnienia (Gain) 0 dB, 12 dB i 24 dB. Zasilany z nowego iPower (15V), specjalny układ Turbo we wzmacniaczu dostarcza nawet 4000 mW żeby móc napędzić nawet najbardziej wymagające słuchawki.

 

Micro iCAN wykorzystuje dyskretny układ, który modeluje brzmienie w taki sposób, jak lampy wzmacniają audio. TubeState wytwarza ciepły, przestrzenny i naturalny dźwięk, bez szumu i zniekształceń, które są produktem ubocznym wielu układów lampowych. Układ TubeState jest stosowany jedynie przez iFi, a daje całkiem dużą poprawę brzmienia, ponad to co jest oferowane przez inne wzmacniacze słuchawkowe działające w klasie A zasilane z sieci.

 

Ponieważ nagrania są praktycznie wyłącznie zrobione dla kolumn a nie dla słuchawek (które są ich odwrotnością polaryzacyjną) to często występuje wrażenie słuchania czegoś ‘wewnątrz głowy’. Układ 3D HolographicSound dla słuchawek koryguje to, powodując, że słuchawki znikają, tak jakby wykonawca nie był wewnątrz głowy, a na zewnątrz, w pokoju.

Dla wersji specjalnej (Special Edition) układ 3D HolographicSound został jeszcze bardziej usprawniony, więc nie ma tylko poszerzenia sceny, ale raczej scena zostaje ustawiona przed słuchaczem, co pozwala na wielogodzinne słuchania bez zmęczenia.

 

Korzystając z technologii aktywnej redukcji szumów, pozyskanej z AMR, poziom szumów jest nawet lepszy niż w oryginale. iPower ma wyjątkowo niskie szumy w zakresie audio, tylko 1 uV! Aby ustawić to w jakimś kontekście, to zasilacz ultra niskoszumny iFi był wyjątkowy mając szumy na poziomie 10 uV. Porównując to z bardzo dobrym, audiofilskim zasilaczem linowym, który ma szumy na poziomie 20 uV, jasno widać, że technologia zasilania AMR/iFi nie ma sobie równych.

 

DANE TECHNICZNE

Wzmocnienie (Gain): 0dB, 12dB i 24dB wybierane przez użytkownika

Stosunek Sygnał/Szum (SNR): >123dB(A)

Zniekształcenia harmoniczne (THD):

Pasmo przenoszenia: 0.5Hz do 500KHz(-3dB)

Impedancja wyjściowa:

Moc wyjściowa: >4000mW(16 om)

Napięcie wyjściowe: >10V (>600 om)

Napięcie zasilania: AC 100 – 240V, 50/60Hz

Pobór mocy: < 5W w spoczynku, 12W max.

wymiary: 158(d) x 68(s) x 28(w) mm

Waga: 216g (0.48 lbs)


 

Zobacz inne:
Cambridge Audio DacMagic Plus Wysyłka gratis !!
Cambridge Audio DacMagic Plus Wysyłka gratis !!
Cena: 2190 zł 1790 zł
Wzmacniacz słuchawkowy Rega Ear
Wzmacniacz słuchawkowy Rega Ear
Cena: 1190 zł
HIFIMAN Wzmacniacz Słuchawkowy EF6
HIFIMAN Wzmacniacz Słuchawkowy EF6
Cena: 8999 zł
Marantz HD-DAC1
Marantz HD-DAC1
Cena: 3495 zł
HiFiMAN HiFiMAN EF-2C
HiFiMAN HiFiMAN EF-2C
Cena: 999 zł