MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Hegel P30 przedwzmacniacz

Hegel P30 przedwzmacniacz

ID produktu 5976
Producent Hegel
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 28490 zł
oblicz rate

Hegel P30

Przedwzmacniacz

 

Model P30 jest najlepszym przedwzmacniaczem jaki Hegel kiedykolwiek wyprodukował. Z opatentowaną technologią i ręcznie dobieranymi komponentami, P30 jest pewnym zawodnikiem w wyścigu o bycie najlepszym przedwzmacniaczem na świecie. Niezależnie od ceny.

Niezależnie od tego co myślą entuzjaści HiFi na świecie, przedwzmacniacz to tak naprawdę najtrudniejszy do opracowania element systemu audio. Jednocześnie jest to jeden z najważniejszych elementów w dobrze brzmiącym systemie. Przyczyną tego jest fakt, że sygnał wpływający do przedwzmacniacza ma bardzo niski poziom, więc jest bardzo wrażliwy na zakłócenia wysokiej częstotliwości i zniekształcenia.

Najbardziej krytycznym elementem przedwzmacniacza jest regulacja głośności, a P30 jest mistrzem w tej dziedzinie. Fizyczne pokrętło głośności jest użyte jedynie do opisania właściwego poziomu głośności zestawowi tranzystorów gigahercowych MOS. Te kierują sygnał muzyczny przez drabinkę wysokiej jakości rezystorów, które redukują poziom sygnału.

Za układem regulacji głośności sygnał trafia do układu wzmacniającego. Po raz pierwszy użyliśmy opatentowanej technologii SoundEngine (Silnik Dźwięku) w przedwzmacniaczu. W połączeniu z ręcznie parowanymi tranzystorami FET prowadzi to do wyjątkowo niskich poziomów zniekształceń i szumów.

Na całej swoje drodze poprzez P30 sygnał muzyczny przechodzi przez 2 tranzystory i od 1 do trzech rezystorów.

Dźwięk jaki słychać z P30 może zostać opisany jedynie jako organiczny i bardzo naturalny. Cytując jednego z przedstawicieli prasy: „Hegel brzmi o wiele bardziej naturalnie niż mój poprzedni wzmacniacz referencyjny. I robi to bez błyszczenia złotem i diamentami”.

Hegel P30 ma dwie pary wejść zbalansowanych (XLR) i 3 wejścia niezbalansowane (RCA). Dodatkowo ma wejście kina domowego, które pozwala na integrację go z systemem kina domowego. P30 jest dodatkowo wyposażony w wejście podczerwieni 3,5 mm oraz wyjcie 12 V triggera.

Hegel P30 jest dostępny w wykończeniu czarnym i srebrnym, więc może być dopasowany do końcówek mocy H30 i H2


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: