MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Hegel H30 monofoniczna końcówka mocy

Hegel H30 monofoniczna końcówka mocy

ID produktu 5979
Producent Hegel
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 57490 zł
oblicz rate

Hegel H30

Monofonicza końcówka mocy

 

Z mocą ponad 1,1 kW przy 8 omach jesteśmy na granicy łatwiejszego pomiaru mocy H30 w koniach mechanicznych. Masywny monoblok H30 firmy Hegel jest w stanie napędzić każdą kolumnę na świecie z łatwością.

H30 to nasz najlepszy wzmacniacz, i jest na pewno pretendentem do tytułu najlepszego wzmacniacza mocy na świecie. H30 został opracowany jako monoblok, ale istnieje możliwość używania go jako stereofonicznego wzmacniacza mocy na początek, jak macie Państwo napięty budżet.

Postęp to droga w jednym kierunku, i tak też jest dla naszych końcówek mocy. H30 używa nowych i poprawionych wersji opatentowanej technologii Hegel SoundEngine (Silnik Dźwięku). Dzięki temu zniekształcenia są jeszcze niższe.

Dodatkowo, aby poprawić SoundEngine korzystamy z najwyższej możliwej technologii Hegel FET w stopniach wejściowych i wzmacniacza napięciowego. Ta technologia redukuje pewien rodzaj zniekształceń, znany jako zniekształcenia harmoniczne. Ten rodzaj zniekształceń powoduje to, co większość ludzi zna jako „dźwięk tranzystorowy”, i ten efekt jest dramatycznie zredukowany w H30.

On pozwoli muzyce dotrzeć do Państwa w inny sposób, niż te do których jesteście Państwo przyzwyczajeni.

Normalnie, kiedy porównuje się słabszy wzmacniacz z mocniejszym wzmacniaczem, ten mocniejszy będzie miał mocniejszy bas, większe uderzenie i „łupnięcie” niż ten słabszy. Ale to tak działa tylko do pewnego momentu.

Hegel H30 jest już poza tym punktem, a wtedy zmiany są inne. H30 będzie grać z absolutnie niekwestionowaną kontrolą, niezależnie od rodzaju kolumn. Bas schodzi nieprawdopodobnie nisko, ale nie dominuje. Poziom detali w wysokich częstotliwościach jest nieprawdopodobna, ale nigdy się nie narzuca.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: