MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Hegel H20 końcówka mocy

Hegel H20 końcówka mocy

ID produktu 5977
Producent Hegel
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 23990 zł
oblicz rate

Hegel H20 

Końcówka mocy

 

Hegel H20 jest wyposażony w najnowszą wersję technologii FET Hegla.

Praktycznym rezultatem technologii FET zastosowanej H20 jest bardziej rytmiczny dźwięk. On jest po prostu lepszy w odwzorowaniu linii basowej. Kolejnym ważnym elementem jest usunięcie harmonicznego echa w wyższych częstotliwościach, którego rezultatem jest o wiele więcej detali z jednocześnie gładszym i bardziej naturalnym dźwiękiem. Główne rozwiązania H20 zostały zapożyczone z referencyjnej końcówki mocy H30, z najlepszą możliwą implementacją naszych opatentowanych modułów SoundEngine (Silnik Dźwięku).

Z ponadczasowym wyglądem zewnętrznym Hegla będzie pasować do każdego nowoczesnego, lub klasycznego wnętrza. Tylko jeden przycisk na froncie i solidny, piaskowany i anodyzowany panel przedni. Prawdziwie sztywna obudowa z 1,5 kg aluminium na samym panelu czołowym. Nowością są również piaskowane panele górne i boczne w H20. To dodaje ekskluzywności wyglądu, i całość jest bardziej spójna.

Wzmacniacz mocy Hegel H20 to wyjątkowe urządzenie, z wydajnością prądową większą niż 130 amperów. Wyjątkowo niskie poziomy zniekształceń. Jeden z najwyższych w branży współczynników tłumienia (damping factor), dający pełną kontrolę nad kolumnami.

Wszystko po to, aby dać Państwu najbardziej NATURALNY, RYTMICZNY i DYNAMICZNY dźwięk na rynku.

 

 


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: