Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Electrocompaniet Ecd-2 Przetwornik C/A
Electrocompaniet  Ecd-2 Przetwornik C/A

Electrocompaniet Ecd-2 Przetwornik C/A

ID produktu
5188
Kategoria
DAC
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 8800 zł oblicz rate
Opis:

ELECTROCOMPANIET ECD-2 Przetwornik C/A

 

 

Jakość sygnału upsamplingu: 192kHz, 24bit

Próbkowanie:

wejście USB: 32 kHz do 192 kHz, asynchroniczne

wejście koaksjalne: 32 kHz do 192 kHz, 24 bit

wejście optyczne: 32 kHz do 192 kHz, 24 bit

THD+N: mniejsza niż 0.0005%

Wejścia: USB 2.0, 2x optyczne, 2 x koaksjalne

Wyjścia: Stereofoniczne analogowe RCA oraz XLR

 

Coraz więcej osób nabiera zaufania do przechowywania oraz odtwarzania swojej ulubionej muzyki za pomocą takich źródeł cyfrowych jak komputery, iPody i urządzenia służące do przechowywania danych. Tego rodzaju rozwiązanie jest bardzo wygodne i użyteczne, ale często jakość dźwięku odtwarzanego z powyższych komponentów nie jest taka jakiej się spodziewamy – mamy wrażenie jakbyśmy tracili coś z pasji i uczuć zapisanych w muzyce.

W ECD 2 udało się połączyć nowoczesne rozwiązania w zakresie odtwarzania muzyki cyfrowej z najwyższej jakości analogowymi układami elektronicznymi typowymi dla firmy Electrocompaniet. Rezultatem tych działań stało się uzyskanie ekstremalnie niskiego

poziomu zniekształceń, szumu i jittera, dzięki czemu możliwym będzie odtworzenie super detalicznego oraz precyzyjnego dźwięku, któremu towarzyszy typowe dla Electrocomanieta brzmienie pełne ciepła i otwartości.

ECD 2 posiada asynchroniczny interfejs USB obsługujący sygnał o częstotliwości próbkowania do 192kHz/24bit. Podłącz swój komputer bezpośrednio do wejścia USB i ciesz się odtwarzaniem muzyki zapisanej na komputerze lub na serwisach internetowych.

Oprócz tego na wyposażeniu są dwa koaksjalne wejścia cyfrowe SPDIF (obsługiwane sygnały do 192kHz/24bity) i dwa optyczne wejścia cyfrowe Toslink SPDIF (sygnały do 96kHz/24bity). Sygnały wejściowe są upsamplowane do rozdzielczości 192kHz/24bity.

Podłącz swój dekoder telewizji satelitarnej lub odtwarzacz multimedialny do koaksjalnego gniazda cyfrowego, aby doświadczyć jakości sygnału audio o wysokiej rozdzielczości.

Wyjścia analogowe są dostępne w postaci symetrycznej (XLR, poziom wyjściowy 4,6Vrms) i niesymetrycznej (RCA, poziom wyjściowy 2,3Vrms). Impedancja wyjściowa wynosi 300 omów. ECD-2 ma wbudowaną regulację głośności umożliwiającą bezpośrednie połączenie przetwornika z końcówą mocy. Z załączonego nadajnika zdalnego sterowania można kontrolować zarówno głośność jak i wybierać wejścia różnych źródeł sygnału.

 

Zobacz inne:
CAMBRIDGE AUDIO DacMagic 100
CAMBRIDGE AUDIO DacMagic 100
Cena: 890 zł 659 zł
Rega Saturn-R Odtwarzacz CD / DAC Wysyłka gratis!
Rega Saturn-R Odtwarzacz CD / DAC Wysyłka gratis!
Cena: 9600 zł
Rega DAC-R Przetwornik cyfrowo-analogowy Wysyłka gratis!
Rega DAC-R Przetwornik cyfrowo-analogowy Wysyłka gratis!
Cena: 3590 zł
Pioneer U-05-S Wysyłka gratis!
Pioneer U-05-S Wysyłka gratis!
Cena: 3599 zł 3299 zł
AUDIOLAB M-DAC+ PRZETWORNIK C/A Wysyłka gratis!
AUDIOLAB M-DAC+ PRZETWORNIK C/A Wysyłka gratis!
Cena: 5499 zł 4499 zł