MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Denon D-M41 DAB+ wieża stereo

Denon D-M41 DAB+ wieża stereo

ID produktu 5887
Producent Denon
Kategoria Stereo » Miniwieże i combo
Cena za kpl.
Dostępność 0 kpl.
Cena: 1698 zł
1895 zł
oblicz rate

Denon D-M41 DAB+

wieża stereo

 

  • Nowy D-M41 składa się z odtwarzacza RCD-M41 CD oraz dopasowanych do niego głośników SC-M41, a jego prototypem jest niezwykle popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw D-M40. Inżynierowie firmy Denon całkowicie go przeprojektowali, począwszy od wyglądu przez konkretne funkcjonalności aż po układy audio, w efekcie oferując jeszcze większą wydajność i jakość produktu.
  • Technologia Bluetooth została zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami, w ramach zwiększenia możliwości wyboru źródła dźwięku. Wprowadzono ją w celu zapewnienia optymalnej elastyczności dla urządzenia. Układy Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem/wyłącznikiem, oferując możliwość utworzenia wygodnego połączenia bezprzewodowego, gdyby zaistniała taka potrzeba. Dodatkowo wzmocniono dźwięk płynący z innych źródeł, takich jak CD, DAB/DAB+ (model selektywny), FM i innych sygnałów cyfrowych, gdy w danej chwili moduł Bluetooth nie jest używany.
  • Wyróżnienie: What Hi-Fi?
  • "Połączenie atrakcyjnej ceny i dynamicznej wrażliwości zapewniają niezwykłą wydajność hi-fi w tak atrakcyjnej cenie."
  • "Podejrzewaliśmy, że będzie dobrze. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to tak dobrze wypadnie.”
  • "Denon stał się jeszcze lepszy w tym, czym już i tak był liderem. D-M41DAB jest doskonałym dowodem, że doskonałe hi-fi nie zawsze oznacza po prostu kilka oddzielnych elementów."


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: