MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Denon AVR-X4400H amplituner kinowy Wysyłka gratis !

Denon AVR-X4400H amplituner kinowy Wysyłka gratis !

ID produktu 5784
Producent Denon
Kategoria Kino domowe » Amplitunery kino
Cena za szt.
Dostępność 2 szt.
Cena: 4995 zł
6995 zł
oblicz rate

Denon AVR-X4400H

 

Amplituner kinowy 9.2

 

Promocja HEOS!!

10% cashback na zakup kolejnego produktu z serii HEOS!

Promocja obejmuje zakupy dokonane w Listopadzie i grudniu.

 

Więcej informacji pod adresem:

http://www.denon.eu/cashback/PL.html 

 

AVR-X4400H to 9.2-kanałowa konstrukcja o mocy 200 W na kanał, zapewniająca potężny, precyzyjny i szczegółowy dźwięk muzyki i z filmów. Amplituner posiada wbudowane dekodowanie Dolby Atmos, DTS: X i Auro-3D, oferując imponujące, trójwymiarowe wrażenia kinowe z zestawami głośnikowymi w konfiguracji 5.1.4 lub 7.1.2, bez konieczności stosowania osobnych wzmacniaczy (również 7.1.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem).

 

Osiem wejść HDMI, w tym jedno dogodnie umieszczone na panelu przednim, obsługuje sekcję wideo wspierającą technologię Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling, umożliwiając podłączenie wszystkich najnowszych urządzeń, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dekodery strumieniowe. Sekcja wideo jest nawet przystosowana do pracy w trybie Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma) i posiada zaawansowany procesor wideo umożliwiający upscalling istniejących już treści niższej rozdzielczości do pełnego 4K, wraz z analogową konwersją sygnału HDMI i skalowaniem Full Rate 4K. Obydwa amplitunery zostały wyposażone w trzy wyjścia HDMI, umożliwiając przesyłanie dźwięku i obrazu z jednego źródła do drugiej strefy przez HDMI, a jednocześnie na przesyłanie sygnału z drugiego źródła do dwóch głównych monitorów - na przykład telewizora i projektora w głównym pomieszczeniu.

 

Dla zapewnienia kompatybilności z najnowszymi standardami, poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enhanced Audio Return Channel), umożliwiająca obsługę formatów audio 3D za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI z aplikacji telewizyjnych.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: