MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Denon AVR-X1400H + KEF E-305 Zestaw promocyjny

Denon AVR-X1400H + KEF E-305 Zestaw promocyjny

ID produktu 6156
Producent Denon
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za kpl.
Dostępność 2 kpl.
Cena: 4799 zł
6393 zł
oblicz rate

Zestaw promocyjny

 

Amplituner Denon AVR-X1400H + KEF-E305

 

Turbo cena mundialowa  4799 zł !!!

 

 

DENON AVR-X1400

Amplituner kinowy.

 

 

 

Wprowadzony na rynek równocześnie z AVR-X2400H, AVR-X1400H został zaprojektowany tak, aby udostępnić wiele z tych samych funkcjonalności i technologii, ale w dużo niższej cenie. Amplituner ten również posiada pełny Dolby Atmos i DTS:X kompatybilny z obrazem w 4K, nie wspominając już o odtwarzaniu muzyki przy pomocy łączności Bluetooth i o bezprzewodowym systemie multiroom HEOS.

 

Dostarczając maksymalną moc 145W na kanał, AVR-X1400H ma nadal więcej niż wystarczającą moc, aby uzyskać pełny efekt Dolby Atmos/efektu DTS:X, podczas gdy sześć wejść HDMI – łącznie z jednym umiejscowionym z przodu dla ułatwienia użytkowania – daje mnóstwo możliwości korzystania z najnowszych urządzeń odtwarzających

 

 • 7.2-kanałowy amplituner kina domowego, 145W na kanał
 • wbudowany bezprzewodowy system dźwięku multiroom HEOS
 • 6 wejść / 1 wyjście HDMI
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, kompatybilność z Dolby Vision, HDR, HLG (po aktualizacji oprogramowania) oraz BT.2020
 • Dolby Atmos (do 5.1.2) oraz dekodowanie DTS:X
 • AirPlay, Bluetooth, radio internetowe, Spotify Connect, Tidal, Deezer, odtwarzanie muzyki poprzez sieć domową
 • odtwarzanie DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume i Dynamic EQ
 • kompatybilność z aplikacją Audyssey MultEQ Editor (dostępna odpłatnie w AppStore)
 • Setup Assistant, aplikacja Denon 2016 AVR Remote
 • posiada polskie menu ekranowe
 • inteligentny program ECO z możliwością ustawiania off/on/auto

 

 

 

 

KEF E305

Zestaw kolumn 5.1 Kef E305

 


Kultowy charakter
Oryginalny system KEF KHT2005 oraz KHT3005 typu „jajko” zrewolucjonizował kino domowe niezwykle dokładnym trójwymiarowym dźwiękiem z małych głośników naszpikowanych najnowocześniejszymi technologiami. Przeprojektowany w celu skorzystania z innowacji projektowych opracowanych dla najbardziej wyrafinowanych głośników audiofilskich KEF, całkowicie nowy system E305 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej – w zaskakująco korzystnej cenie. Dostępny w głębokiej czerni lub czystej bieli, z jedwabistym matowym wykończeniem w połączeniu z satynową chromowaną aluminiową obudową, wygodnie obracaną w celu zamontowania uchwytów ściennych. Dostępne są również specjalne, pięknie zaprojektowane stojaki, ułatwiające pozycjonowanie w otoczeniu.

Ekstremalna prostota
Wszystko w nowym systemie E305 zostało zaprojektowane aby uczynić życie prostszym i przyjemniejszym. Wystarczy go podłączyć do dowolnego odbiornika AV, który steruje również poziomem wyjścia subwoofera. Nie dysponując żadnymi specjalistycznymi narzędziami ani umiejętnościami, w krótkim czasie można samodzielnie skonfigurować system dla uzyskania optymalnych efektów.
Niezależnie od umiejscowienia – na biurku, na ścianie, czy też na stojakach podłogowych – konfiguracja nie mogłaby być prostsza.

Ekstremalna precyzja
Doskonale zbalansowany, high-endowy zintegrowany system 5.1 oparty na zespole głośników 4,25” Uni-Q KEF i doskonale dopasowanym subwooferze – nowy zestaw kina domowego E305, zachwyca wypełniając pokój przestrzennymi, wysoce szczegółowymi i niezwykle naturalnymi dźwiękami, oddającymi całą magię oryginalnego źródła.

Nowy 4.25-calowy zestaw głośników Uni-Q
Tajemnica wybitnego systemu Hi-Fi E305 tkwi w najnowszej iteracji flagowego systemu głośników KEF Uni-Q, pierwotnie opracowanej dla wielokrotnie nagradzanej serii Q. Dzięki niezwykle szerokiej charakterystyce dyspersji i czystości dźwięku, technologia ta zapewnia nadzwyczajnie naturalną jakość dźwięków.

Głośnik wysokotonowy Uni-Q
Znajdujący się w centrum stożka średniotonowego głośnik wysokotonowy jest wentylowany, aby zapobiegać zakłóceniom wskutek wysokiego ciśnienia wytwarzającego się za kopułą. W ten sposób dźwięki w krytycznym obszarze wokalnym są nadzwyczaj szczegółowe i zachowują najsubtelniejsze niuanse oryginalnego nagrania. Ponadto, dzięki zastosowaniu falowodu KEF „Tangerine”, dźwięki są emitowane równomiernie, zwiększając zarówno rozproszenie, jak i czułość głośnika wysokotonowego dla bardziej naturalnych wrażeń muzycznych na całym obszarze emisji dźwięku.

Głośnik Uni-Q MF/LF
Sztywniejszy niż standardowe materiały, aluminiowy stożek średniotonowy działa niezmiennie w całym zakresie wokalnym dla gładkiego i czystego odtwarzania średnich tonów z zachowaniem niezwykłej szczegółowości ludzkiej mowy. Wraz z surroundem stożka Z-flex KEF możliwa jest kompletna emisja przy jednoczesnym zachowaniu gładkiej, nieprzerwanej powierzchni, po której głośnik wysokotonowy emituje dźwięki bez jakichkolwiek zakłóceń oraz efektów dyfrakcji. Jego sterownik z podciętym magnesem, którego wzornictwo jest charakterystyczne dla high-endowych głośników redukuje zakłócenia średnich tonów generując niezwykle symetryczne pole magnetyczne i pomagając w ten sposób stworzyć poczucie bycia w samym sercu wydarzenia.

Satelity
Jeszcze trudniejszym wyzwaniem, niż zaprojektowanie doskonałego głośnika, jest opracowanie wiodącego w swojej klasie głośnika satelitarnego. Satellite E301 już od samego początku został zaprojektowany jako pojedynczy, doskonale zbalansowany system z przeplotem, obudową i głośnikami współpracującymi ze sobą z zachowaniem najwyższej harmonii.
Im mniej czynników pośrednich narusza zarejestrowany sygnał, tym czystszy jest dźwięk. W celu wyeliminowania wtórnego promieniowania i ingerencji w obrębie obudowy, ściany są stabilnie wzmocnione za pomocą wewnętrznego ożebrowania i technologii tłumienia dźwięku dla maksymalnej precyzji bez niepożądanych rezonansów. Obudowy o niskim poziomie dyfrakcji zostały szczegółowo opracowane w celu zminimalizowania rozproszeń na wyjściu, aby do emitowanego przez głośniki dźwięku nie były dodawane ani od niego odejmowane żadne dźwięki.

Subwoofer
System E305 został zaprojektowany w celu zapewnienia unikalnej jakości basów, z płynną integracją z pozostałymi elementami systemu, dla uzyskania brzmienia pięciu pełnozakresowych głośników. Częstotliwość i pasmo przenoszenia subwoofera i satelitów są  do siebie dopasowane z zachowaniem najwyższej precyzji, w celu wygładzenia przejść, zatem nie słychać, w którym miejscu satelita kończy emisję, a subwoofer ją zaczyna.
Dzięki dużemu i potężnemu systemowi zasilającemu 8-calowy stożek dalekiego zasięgu, niskie częstotliwości są odtwarzane niezawodnie z pełnym zachowaniem kompozycji, nawet przy wysokiej głośności. W oparciu o obwód transformacji Linkwitza w celu zminimalizowania wszelkich opóźnień grup sygnałów, które zakłóciłyby basy, zintegrowany wzmacniacz wstępny zapewnia wyraźnie czystsze i bardziej precyzyjne odtwarzanie niskich częstotliwości.
Zamknięty subwoofer E-2 zapewnia przedłużoną, szybką i dobrze zdefiniowaną emisję basów. Podobnie jak satelity, obudowa zapożycza technologie tłumienia dźwięków od LS50 w celu zapobiegania rezonansom i wtórnemu promieniowaniu dla zapewnienia dokładnych, czystych i nieskazitelnych basów.

Specyfikacja techniczna:

Model E301/ E301c
- Wzornictwo Dwudrożny bass reflex
- Głośniki System głośników Uni-Q:
  HF: 19mm (0.75 cala) wentylowana aluminiowa kopuła
  MF: 115mm (4.25 cala) aluminium
- Zakres częstotliwości (-6dB) 80Hz – 45kHz
- Pasmo przenoszenia (±3dB) 90Hz - 33kHz
- Częstotliwość graniczna 2.7kHz
- Wymagania odnośnie wzmacniacza 10 - 100W
- Czułość (2.83V/ 1m) 86dB
- Współczynnik zawartości harmonicznych 2 i 3 (90dB, 1m) - Maksymalna emisja (SPL) 109dB
- Impedancja znamionowa 8Ω (min. 3.4 Ω)
- Pojemność wnętrza 1.5 litra
- Ciężar 2.4kg (5.3 funta)
- Wymiary (W. x Sz. x Gł.) (z siatką i podstawą)
  E301 260 x 136 x 159 mm (10.2 x 5.4 x 6.3 cala)
  E301c 157 x 220 x 155 mm (6.2 x 8.7 x 6.1 cala)

Model E-2
- Wzornictwo Zasilany subwoofer
- Głośnik LF 200mm (8 cali)
- Zakres częstotliwości (-6dB) 33Hz – 280Hz
- Wzmacniacz 250W wbudowana Klasa D
- Maksymalna emisja (SPL) 102dB
- Zmienna filtra dolnoprzepustowego Stałe 250Hz, 2. poziom
- Wejścia sygnału o niskim poziomie Gniazdo adapteru RCA
- Typ obudowy Zamknięta
- Pojemność wnętrza 14.7 litra
- Wymagana moc 100 - 240VAC 50/60Hz
- Zużycie mocy 250VA
- Ciężar 7.25kg (16 funtów)
- Wymiary (W. x Sz. x Gł.) 320 x 430 x 270mm (12.6 x 16.9 x 10.6 cala)

Warunki gwarancji:
Kolumny marki KEF objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: