MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Definitive Technology W-Studio Micro soundbar

Definitive Technology W-Studio Micro soundbar

ID produktu 5792
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Soundbary
Cena za kpl.
Dostępność 0 kpl.
Cena: 4699 zł
oblicz rate

Definitive Technology W-Studio Micro

 

Soundbar + woofer

 

Definitive Technology to marka, która w kwestii brzmienia definitywnie nie spoczywa na laurach. W ostatnich miesiącach w centrum zainteresowania firmy znalazła się reprodukcja znakomitego dźwięku w wyśmienitej, studyjnej jakości z wykorzystaniem minimalistycznych form. Efekty tej analizy przekroczyły oczekiwania amerykańskich inżynierów. Nowa seria bezprzewodowych produktów multiroom, Wireless, zaskakuje rozmachem i pieczołowitością wykonania. Jej najnowszym elementem jest najbardziej kompaktowy z dotychczasowych soundbarów firmy, W Studio Micro. Wyjątkowo cienka (4.5cm!) listwa będzie z łatwością wkomponuje się w każdy system kina domowego. Umieszczona pod telewizorem nie zasłoni nawet fragmentu dolnej części obrazu. W-Studio Micro korzysta z technologii DTS Play-Fi pozwalającej na strumieniowy przesył muzyki z serwisów takich, jak TIDAL, Spotify, korzystanie z internetowego radia oraz odtwarzanie utworów z własnej muzycznej biblioteki za pomocą aplikacji Definitive Technology. Przestrzenny układ głośników 3.1 pozwala na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu brzmienia w kinie domowym.
Układ głośników 3.1 plus bezprzewodowy subwoofer
Przy zaledwie 4.5cm wysokości z pięknym przednim panelem wykonanym ze szczotkowanego aluminium oraz bezprzewodowym, 8-calowym subwooferem, W Studio Micro zmienia sytuację na rynku wysokiej klasy soundbarów. Identycznie, jak w przypadku Definitive Technology W Studio, każdy przetwornik w soundbarze W Studio Micro posiada własny, dedykowany wzmacniacz, co pozwala wyeliminować zjawisko przesterowania dźwięku przy dużym obciążeniu oraz wyeliminować pasywną zwrotnicę. Sound bar korzysta z siedmiu przetworników: czterech 3-calowych oraz trzech 1-calowych aluminiowych kopułek, dzięki czemu jakość i dynamika brzmienia są niespotykanie wysokie do tej pory. Zestaw cieszy zarówno ucho, jak i oko. Ultra-cienki dźwięk nigdy nie brzmiał w ten sposób.
Muzyka w audiofilskiej jakości, w każdym miejscu Twojego domu - bezprzewodowo
Krystaliczny, wysokiej klasy bezprzewodowy streaming muzyki przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii audio oraz zastosowań konstrukcyjnych. Definitive Technology rysuje ultradokładne tekstury brzmieniowe oraz odwzorowuje najwyższy poziom detali. Wypełnienie pomieszczenia ekskluzywnym dźwiękiem dobiegającym nigdy nie było tak proste. Dzięki technologii DTS Play-Fi bezprzewodowe brzmienie osiąga swoją najczystszą formę. Do tego obsługa urządzenia jest wyjątkowo wygodna, ponieważ można nim sterować z poziomu tabletów, smartfonów i komputerów.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: