MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
Definitive Technology ProMonitor 1000 Kolumny stereo

Definitive Technology ProMonitor 1000 Kolumny stereo

ID produktu 5841
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za para
Dostępność 0 para
Cena: 2695 zł
oblicz rate

Definitive Technology ProMonitor 1000

Kolumny stereo

 

Kompaktowe głośniki satelitarne z głośnikami w technologii BDSS oraz pasywną membraną na szczycie obudowy

ProCinema - profesjonalne kino domowe. Linia Pro-Cinema została stworzona dla osób, które poszukują małych, łatwych do instalacji głośników - zdolnych od zastosowania w budowie bezkompromisowego kina domowego.

Głośniki ProMonitor są tak niewielkie, że mieszczą się w dłoni - a to pozwala na bardzo łatwą aranżację w pomieszczeniu. Można je powiesić na ścianie, ustawić na biurku lub na stojakach podłogowych. W każdym wypadku monitory z serii ProCinema zajmą znikomą ilość miejsca.

Serię ProMonitor projektowano w myśl zasady: duży dźwięk z małych głośników. Aby osiągnąć taki efekt Definitive zdecydował się na zastosowanie topowych głośników w technologii BDSS. Jej największą zaletą jest dużo wyższa skuteczność głośników np 11-centymetrowy głośnik BDSS legitymuje się skutecznością głośnika 13-centymetrowego. 
Ponadto, producent opracował nową linię subwooferów dedykowaną do głośników ProCinema. W połączeniu z pasywną membraną basową w monitorach ProMonitor całość zapewnia znakomite zszycie i płynność niskich i średnich tonów, co jest największą bolączką małych głośników używanych do budowy systemów kina domowego.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: